Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Купи и Дари!
Автор: bc   
Дата:   21-12-09 18:15

Днес и утре можете да го направите в Пикадили в CCS, където след касата ви очаква количка, която събира продуктите за децата от няколко дома.
http://kupiidari.com/

Всеки друг ден - в който дом си изберете и от който магазин предпочитате.

[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: юнга   
Дата:   21-12-09 19:16

пресни заленчуци
пресни плодове
сушени плодове
макарони, юфка
лютеница, пастет
солети и соленки
натурални сокове
шоколад, бисквити
вафли, кроасани
консервирани храни
варива: боб, леща, ориз
ядки, компоти

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-09 19:19

Или как да врътнем оборот на Пикадили. Дарителството много се изкриви в последно време.

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: bc   
Дата:   21-12-09 21:16

Не си длъжен да купуваш от Пикадили. Ако искаш, можеш да купиш продукти от друг магазин и да ги занесеш в количката за децата, която чака пред Пикадили. Никой няма да те спре.

Това е просто улеснение. При добро желание, човек винаги може да купи каквото и когато поиска и да го занесе където си избере, за да помогне. Истината обаче е, че това се случва изключително рядко. А тези инициативи улесняват много процеса и дават възможност на много хора да се включат. И един пакет тоалетна хартия да купиш, ако само толкова можеш, пак ще е от помощ на децата. Ама ще си направиш ли труда да отидеш до някой дом, за да им занесеш 1 пакет тоалетна хартия?

А иначе хората не могат да осигурят доброволци във всеки магазин - логично е да са в някой голям супермаркет с голяма посещаемост.


Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: мара   
Дата:   21-12-09 21:21

[smilie24] аз като бях оня ден нямаше търсене за пресни и сушени плодове, та зех шоколади. хем с едно такова кофти чувство, че нито е нужно, нито е полезно, ма децата се радват. без ориз и брашно няма да ги оставят, ма не знам получават ли си мечтаните "вредности"[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-09 21:34

Сещам се за поне 5 по-ефективни и по-непопулярни методи за дарителство.

Най-лесният е да кажеш на счетоводителката си: "Приведи от заплатата ми 10 (100, 1000) лева по онази дарителска сметка"
Шефът ни направи нещо подобно.

Друг, по-труден вариант, който Нелката и поддръжници е пробвала, е да се съберат дрехи, продукти и забележете! - личнно присъствие за децата в дома в Пазарджик.

Хайде сещайте се нататък.

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: мара   
Дата:   21-12-09 21:37

и в панагюрище. и орешкови редовно съм гледала къде снимат.

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: bc   
Дата:   21-12-09 22:19

Естествено, че има и други варианти. Трябва ли да не правим нещо добро, защото би могло да се направи друго? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-09 22:22

Представи си го така: Ти си в нужда и разчиташ на дарение. Аз имам желание да ти дам 10 лева. Кой начин за дарение ще предпочетеш? А кой ще предпочета аз?

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: мара   
Дата:   21-12-09 22:52

абе, асахи, хората са решили, че така искат. аз им предлагах да им дам пари или да преведа. банката е там. не. така били решили. за 1 час колко нещо се беше събрало....бедна ти е фантазията. няма лошо! нека!

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-09 22:55

Ми кат` нямам квартално Пикадили к`ва фантазия очакваш?

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: мара   
Дата:   21-12-09 23:01

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ела до нашто. малко е гадно, здръстването на хемус е до телевизионната кула[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Купи и Дари!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-09 23:39

Направо да си наема стаичка в Хемус за една седмица, че едва ли ще се измъкна по-рано. Може и да разходя некоя мацка из Бюти-зоната, да и обещая това-онова.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.