Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Печат върху канаваца в Плевен?
Автор: e-mil   
Дата:   29-11-09 09:48

Ще съм много благодарен ако някой ми препоръча плевенска фирма за цифров печат. Единична бройка върху канаваца с размер около 60х60 см.
Ако няма на канаваца - фирма с богат избор на хартия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 09:51

за плевен не знам, ма за софето знам няколко. току що печатах и може просто да пратиш файлове и да ти се върне с куриер готовото. аз съм адски доволна от качеството.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   29-11-09 10:03

За Софето и аз знам - ама клиентът е от Плевен. Що да го натоварвам с повече пари + риск да се забави или намачка пратката?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 10:26

е, то и ти си прав, ма цената няма да е особено натоварваща по куриер. виж, за намачкването...[smilie8] пък дано някой от плевен се обади.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: skaishev   
Дата:   29-11-09 11:03

В Плевен със сигурност печатат във Фото Браво ( представителството на Фотосинтезис - от там можеш да видиш координати и телефони ). Аз лично не съм ползвал тази услуга, но до колкото знам правят доста корици за фото книги и подобни неща - би трябвало да се справят добре.

Дано съм помогнал.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.