Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кметът на Созопол до убита кошута
Автор: mun4o   
Дата:   02-11-09 15:12

Заедно с другари в резерват. Каква ирония: кметът просто брал гъби в гората, когато се оказал близо до застреляната от неизвестен извършител кошута. Другарите му дружно потвърдили казаното от кмета.[smilie18]
http://www.vsekiden.com/?p=60398


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boyanb   
Дата:   02-11-09 15:19

[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   02-11-09 15:21

аз писах направо отдолу. и не анонимно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boyanb   
Дата:   02-11-09 15:22

i az ама кво от туй [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   02-11-09 15:33

Писах ти, но мнението ми не излиза. И аз не съм анонимна



Публикацията е редактирана (02-11-09 15:34)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   02-11-09 15:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   02-11-09 15:40

ам те тез отровните са си направо бойно оръжие! Човек трябва да се защитава

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   02-11-09 15:40

Ивета Николова 2 ноември 2009
Мариела, кошута са женските по принцип. А тези може ли да са такива изроди по бременно животно в забранен район… Направо нямам думи. А селските авджии да ходят да захранват с фураж празните отдавна полета и да се надяват някоя сърна да се завърти! Аман от постове и подмазвачи. Всичко е нагласено!

мариела димитрова 2 ноември 2009
последно все пак сърна или кошута?! че може и да не знаете, ма има разлика. не в тва какво именно е застрелял тоя ахмак. а във фактите, които така поднесени, постоянно ме карат да си мисля, че журналистите са умствено увредени. освен неграмотни.

Там са ви писанията. И аз сега ще пиша, също неанонимно. Но едва ли ще помогне. [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   02-11-09 15:43

"При залавянето си Рейзи обяснил спокойно, че няма нищо общо с лова и е излязъл да бере гъби " ..."Ловните им оръжия са дадени за експертиза, която да установи, с кое от тях е застреляна сърната."

Друг път да сте чували за гъбари, въоръжени с ловно оръжие ? Може би в онзи район гъбите са хищни и налитат на хора, затова гъбарите се движат въоръжени и на групи . [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   02-11-09 15:46

иве, "кошути" са женските елени. на сърната мъжкото е сръндак. тва е от филологическа гл. точка.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   02-11-09 15:47

Да бе, гадините, манатарките знае ли какви са... Аз все си мисля, че в този студ гъби няма.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   02-11-09 15:49

А как са ги заловили? По принцип и горските са вътре в играта... Е, има изключения сигурно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   02-11-09 15:51

За гъби... влага и 16-18 градуса [smilie7]

Иначе ноември-декември в снега се берат кладници... ама не и в тоя район [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-09 15:54

Има доста хора в моя край, хванати директно със животното. Присъди винаги има. Има и ефективни...
Сега е по-интересното дали ще намерят кой от петимата е стрелял, и дали ще го осъдят. Ако в момента на залавянето не са им взели натривки от ръцете и лицето, осъдени няма да има, защото е масова практика да си заравяш пушката при бракониерство и на практика ще е недоказуемо, че си произвел изстрел, дори и да ти намерят пушката след седмица...

Защо ли нещо ме кара да мисля, че следствието ще пропусне някои основни неща и този път....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   02-11-09 15:55

Аре давайте продължения за последствията от това събитие !!!

Ке биде ли ебан кмета или не ????

Язе викам ша му се размине !!! Сички служебни лица в държавата са мизерници без изключения !!!

Толкоз са мизерни че и пари нема да му искат !!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   02-11-09 16:06

Горкото полицайче...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   02-11-09 16:11

Като му чуя фамилията... знам, че ще се оттърве.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-09 16:11

navy,
"горкото полицайче" е нонсенс, както и "горкото кметче"... За правосъдието трябва да сме просто едни ЕГН-та, без каквито и да било умувания за професия или произход... ама не би....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exo99   
Дата:   02-11-09 16:12

За да не ме баннат админите / радетели за чист литературен български език/, ще се изразя така:

Чест и хвала на такива достойни мъже като многоуважавания от мен кмет на Созопол г-н Панайот Рейзи / тук виждам нещо не съвсем българско/, както и на другия всепризнат и също много уважаван от мен ловец г-н Президента Първанов, които с отстрела на такива зверове като сърни , кошути и друга вредна паплач, спасиха мирните ни съграждани.

Изключително достойна постъпка е да застреляш бременна сърна!!!
Истински мъжкари - пример за всяко мъжко сърце !!!!

И вечер, когато легнат в брачното си ложе, също така смело и всеотдайно да се раздадат на любимите си съпруги / и другаде, ако народната любов го изисква/.

Предлагам тези достойни мъже да бъдат номинирани за "Мъж на годината" !!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ffwd   
Дата:   02-11-09 16:13

И агент Гоце, a.k.a. Георги Първанов уби защитен вид - защо премълчавате това, а съсредоточавате целия си гняв към евентуалното престъпление на някакъв кмет и неговите бойни другари? Да, юридически двете деяния биха имали съпоставима тежест, но в обществен и политически аспект - не.

mediapool: Георги Първанов е ходил на лов и е отстрелял защитен животински вид


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ffwd   
Дата:   02-11-09 16:15

Пардон, exo99 ме е изпреварил.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: emovla   
Дата:   02-11-09 16:21

Аако бехме нормални, гоце нямаше да може да се появи на публично място, без да го скъсат от освиркване...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   02-11-09 16:23

Горкото полицайче казах, понеже може то да го отнесе, а голямата риба да се спаси [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mun4o   
Дата:   02-11-09 16:27

Горските са си свършили работат. И всичко нататък зависи от действията на разследващите. Освен натривки от лицата, следва да се извади куршумът (най-вероятно кошутата е застреляна с ловна карабина и куршумът е в тялото)и да му се направи експертиза. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Shtrak   
Дата:   02-11-09 16:28

[smilie23] ше му се размине, а другият път като го хванат ще каже, че бере шипки, аман от хайдуци в тая държава[smilie9]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.