Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Футболна тема
Автор: zizero   
Дата:   10-06-09 10:25

Може да е пускано вече, но аз сега го виждам за пръв път и определено останах изумен от малкия..

http://www.youtube.com/watch?v=EdDfft1-xHg&feature=channel_page

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-09 23:04

епа те бразилчетата са си техничари по рождение [smilie5]

я кажете нещо за бомбастичните трансфери тия дни

Кака мина в Реал за 65 милинона евро, говори се, че до дни и Роналдо ще мине към Балерините, а сле днего и Давид Вия [smilie10]

ама се съмнявам Реал да имат толкова много пари - за ВИЯ, Валенсия иска около 45-50 милиона евро

хубавото за феновете на Ливърпул е, че Реал прекратява към момента интереса си към
Шаби Алонсо [thankyou]

Те Риал са искали и Рибери, но са явно не им стигат милионите и са спрели преговорите...

Ибрахимович неочаквано за мен мина в Бараса [smilie10] [smilie11] Като цената му е ЕТО О + 10м евро. Малко ми е странен този трансфер. Някак Ибрата не го виждам да се впише добре в бързият стил на Барса...

ако случайно FUNDAMENTAL отвори темата, или някой друг съфорумец, който се интересува и следи италински футбол да каже мнение за:

Горан Пандев, Мауро Сарате от Лацио, както и Лавеци от Наполи, че Ливърпул са свързани с тарнсфери на тези играчи...а пък аз идея си нямам добри ли са [smilie5]

очаква се Тевес да мине към MAN SHITY скоро https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

иначе Бензема май към Барса ще ходи, а аз мислех, че е 100% на път към Юнайтед

така като гледам, догодина май ЧЕЛСИ се очертават номер 1 в Англия...



Публикацията е редактирана (10-06-09 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: HP   
Дата:   10-06-09 23:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-09 23:17

HP - абе тия РЕАЛ са ми много смешни [smilie6]

купуват яко акатуващи зведи, а отзад в защита нема никой. Пак ше ядат бой ако не си оправят защитата. С Роналдо, Кака и Вия нема да стане. Защита си требе

апа Бараса да им се чуди човек - защо го къшнаха тоя ЕТО??? Златан е бавен за стандартите на каталунците. Но кой знае...те така или иначе повечето тимове- особено тези от шампионска лига се затварят срещу Барса и тогава скоростта на нападателите вече не е плюс..може верно Ибрата да е ценен

абе гледам Юве правят някаква тиха революция - май там скоро ще има напредък и очаквам да надигнат глави скоро


Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: special_k   
Дата:   11-06-09 11:28

ГЛЕЙ ТУКА

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: carl_cox   
Дата:   11-06-09 12:08

Манчестър Юнайтед прие офертата на Реал за Кристиано Роналдо


ура ура ура :) CR7 извади доста мачове на Юнайтед миналият сезон, а сега и с отиващият си Тевес, май пътят на Челси и Ливърпул към титлата става по-лек :)


Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: юнга   
Дата:   11-06-09 12:17

Карл, ясно се видя, че колкото допринесоха Роналдо и Тевес, толкова и попречиха.
В интерес на истината голямата загуба ще е Роналдо, но няма незаменими хора.Тевес не го броя, защото не е за такъв отбор този егоист.
Дори с половината пари от продажбата му Дядо ще намери 2 ма, който да го заместят.

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: carl_cox   
Дата:   11-06-09 12:24

юнга - съгласен съм,че дено ще извади некой скрит коз...то се виждаше че Роналдо върви към трансфер в Реал.

интересна тенденция обаче забелявам, масово звездите отказват да идват в Англия. Всичките искат в Реал или Барса.

странно е, но какво да правим. от моят Ливърпул например и Масчерано и Алонсо искат да бегат към Барса и Реал, и не съм убеден, че ако ги продадем, догодина ще сме в бробата за титлата..


Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: юнга   
Дата:   11-06-09 12:32

Предстоят интересни неща да се случат с тези испанци.
Луди пари за трансфери и луди заплати. Как се изкарват тези пари?
И във футбола ще има едно икономическо приземяване, но е въпрос на време да се случи.
Дори си мисля, че е възможна една конспиративна теория за дядовите.
Клубът изпитва финансови затруднения и иска за да реши част от проблемите си с по-евтини футболисти и по-малки заплати, както и с продажба на звезди. Срещу това дори един-два сезона да да са по-надолу в класирането.

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: carl_cox   
Дата:   11-06-09 12:38

юнга - виж една доста интересна статия

€ 270 милиона приход чака Реал М от Кака

само си предстви, сега и след Роналдо какви пари ще потекат към Реал...


Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: kkkolelo   
Дата:   11-06-09 13:40

Футболният бизнес също усети икономическата криза

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: kkkolelo   
Дата:   11-06-09 13:55

carl_cox, по повод твоя въпрос по горе за играчи на Лацио и трансфери в Ливърпул ... първото, което се сещам е грубияни и ниско възпитание. 2004-5, един мач на ШЛ -Лацио-Челси (още с Раниери) (0-4(5)) Синиша Михайлович наплю Адриан Муту и оня си ходи поне 5 мин с огромна храчка на ухото (сигурно да е покаже на съдията [smilie5] [smilie18] ). Сякаш нищо не се променило, в Лацио и Интер се подвизават едни "тъмни балкански и латино субекти" и грубоста е част от стила им, за разлика от Милан, Ювентус, Рома. Иначе 1996-7 г им бях фен на лацистите, като станаха шампиони на Италия и разбиха хегемонията на Рома, Ювентус ..., но и играчите бяха други.

Отговори на това съобщение
 Re: Футболна тема
Автор: kkkolelo   
Дата:   11-06-09 16:23

Бербатов чака бебе?

[smilie10] [smilie11] Не знаех, че имал сериозно гадже. ... [smilie5] Успоих се, в първия момент помислих, че той ще ражда [smilie5] [smilie18] ... то в днешно време [smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.