Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   24-05-09 21:49

Здравейте, темата е извън фото-контекста на сайта, но поради неочакван хардуерен ъпгрейд се оказах с два домашни компютъра. Тъй като и един ми е много за чат и интернет то реших да продам стария такъв. Ето каква е конфигурацията:
HP Compaq NC6220, Pentium M, 1.86 GHz, 2.00 GB RAM, DVD R/RW, 40 Gb HDD, 14.1 TFT, 1 Type I/II PCMCIA PC card slot supports 32-bit CardBus and 16-bit cards, 1 integrated Smart Card Reader slot, 1 secure digital slot, 3 USB 2.0, VGA, audio in/out, power, RJ-11, RJ-45, S-video TV out, serial. Windows XP Pro, SP2.
Няма смисъл да обяснявавам колко е запазен и как не ми е създавал никакви проблеми - който проявява интерес може да го вземе и да го тества както намери за добре, след което ще постигнем разумно и взаимно приемливо споразумение за цената.
Приятна вечер на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   24-05-09 23:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: portradamus   
Дата:   25-05-09 01:28

Едно време на руските битаци се мъдреха такива табели: "Цена 30 лева, но мога да я сваля до 25 лева".

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: miton   
Дата:   25-05-09 01:37

давам 170 лв.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   25-05-09 07:24

Ролей, теоретичният ти трактат по темата "пазарна икономика" е продиктуван от реален интерес, или от желание да си чешем езиците неделя вечер [smilie25]
Пазара е наводнен от подобни оферти на срдна цена 420-460 лв. Мисля, че начална цена около 360-380 лв. е едно добро начало за разговор.
Приятен ден и успешна седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: Todd   
Дата:   25-05-09 07:28

Ко каза за батерията ???

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   25-05-09 08:45

И мен ме интересува откъде да си взема качествена батерия за лаптоп, само че Тошиба... Някой да си е купувал и да е доволен ? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   25-05-09 09:16

Батерията е Ок, държи около 2:55 - 3:05 часа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-05-09 10:27

В момента цената няма значение, защото почти никой не купува. Лично наблюдение.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: НАСОО   
Дата:   25-05-09 10:32

[smilie8] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   25-05-09 10:44

Chit, не съм съгласен с теб. В по-голямата си част кризата е един голям мит. Който има кинти - купува... и то яко. Защото сега цената е много изгодна. На всичко - акции, апартаменти, коли, дрехи, техника, екскурзии, вкл. и компютри. Лично аз купувам - за Вас не знам [smilie25] Дори и причината за продажбата на горния комп е че си купих нов, на смешна цена... щото било криза и никой не купува - ами мерси на кризата [smilie21]

П.С. И моля без спам по темата ако не ви кефи цената или нямате пари.



Публикацията е редактирана (25-05-09 10:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-05-09 10:52

[smilie3]

Действително цената ти е добра! Пожелавам ти успешна сделка. Аз нямам пари и на мен ми купуват [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-05-09 14:53

Който разбира тук се спира! [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: Mick   
Дата:   25-05-09 18:01

пусни една снимка
[smilie24] бут


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   25-05-09 23:17

Ок, утре ще има и реални снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: evelinster   
Дата:   26-05-09 09:34

r_popov пусни го по автофорумите, като наблегнеш на серийния порт - ще го лапнат защото автодиагностичните системи работят най-добре през истински сериен порт вместо usb to serial адаптор.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   26-05-09 09:54

re: evelinster - благодаря за съвета, вече съ го пуснал. Но реших да го пусна и тук, противно на някои мнения, че хората в този форум имат поне по един фотоапарат и компютър, затова тук не е място да подобни продажби. Да се чуди човек защо базара се пръска от оферти[smilie18]
Сега сериозно - компъра си е супер, жал ми е да го хвърля на боклука, но наистина не ми трябва, така че ако на някой му трябва евтина машина с малки размери и тегло и сравнително добри параметри /не говорим за игрова система/ да свирка. Цената може да се договори.

Ето и обещаните снимки



Публикацията е редактирана (26-05-09 09:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам лап-топ
Автор: r_popov   
Дата:   26-05-09 15:04

Продаден. Закривам темата!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.