Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Президент глобен за пътно нарушение
Автор: Acnapyxcku   
Дата:   16-05-09 14:44

Президентът на Парагвай Фернандо Луго бе глобен от местната полиция със 104 долара за неправилно изпреварване и нередовна шофьорска книжка, съобщи Асошиейтед прес.
Началникът на пътната полиция Едуардо Пета съобщи, че е придружавал лично пътни полицаи на дежурство, когато патрулът му спрял черен "Форд Експлорър" без регистрационни табелки, който изпреварил друга кола на забранен участък от пътя южно от столицата.

"Когато се приближих към колата, видях, че самият президент Луго е зад волана, разказва Пета. Обясних му защо съм го спрял и поисках шофьорската му книжка, която се оказа невалидна, понеже не е подновена за 2009 г. За двете нарушения го глобих с 520 000 гуарани /104 долара/. Той разполага с пет дни, за да плати глобата. Когато ме назначи миналата година начело на пътната полиция, президентът ме помоли да не прощавам на никого - дори на него, нито дори на самия папа с неговата шапчица", разказва полицаят.

По думите му президентът Луго не му е казал нищо, просто се преместил на задната седалка и един от бодигардовете му поел волана.


Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: Императорът.   
Дата:   16-05-09 14:50

Преди няколко години кралят на Испания паркирал неправилно и най-обикновен редови полицай го изловил и му натресъл глобата... и кралят си платил като поп, като цял синод попи си платил...

А тук всеки дупетат, мутрафон и тарикат е над законът... мургавите карат, дори и таксита без въобще да имат книжка и на никой не му пука... е, какво да коментираме повече?

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: JESUSCHRISTSUPERSTAR   
Дата:   16-05-09 14:53

прошляци са тия, нашите са недосегаеми [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: slivenski   
Дата:   16-05-09 14:58

В България НЯМА полицай, който да има топките да глоби властимащ. Дори и да го спре, като види кой е, ще се насере от страх, ще му козирува раболепно и ще му каже с мазна и конфузна усмивка "О, съжалявам... Айде карайте по-внимателно." И ще го пусне.

Няма топки - оттам тръгва всичко... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: JESUSCHRISTSUPERSTAR   
Дата:   16-05-09 14:58

че те са си от една мафия ве - как ше се глобяват - срамота [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: PuertoVaras   
Дата:   16-05-09 15:18

Хабсолютни глупости [smilie23]
и хабсолютен театър
[smilie23]

"Началникът на пътната полиция ... придружавал лично пътни полицаи на дежурство, когато патрулът му спрял ... самият президент"

"Когато ме назначи миналата година начело на
пътната полиция, президентът ме помоли да не прощавам на никого - дори на него"


Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: Vinsent   
Дата:   16-05-09 17:07

Как съ уплаших, че съ глобили агент Гоце! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-05-09 17:11

Някаква ПР кампания ще е на президента. Просто тук не сме запознати и не можем да коментираме. Кой-знае какви ги въртят в Парагвай. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: exo99   
Дата:   16-05-09 17:36

Абе я да мълчите и да не отваряте наш Гоце на тарикатлъци, че утре може да го спре някой полицай и да го глоби там нещо.
И Гоце чинно ще си плати и после всички баби ще разправят колко народен човек е [smile]

Това са си елементарни ПиАр кампании.
И на испанския крал също.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: Императорът.   
Дата:   16-05-09 17:51

И ПР да е - важно е посланието "Никой не е над законът !!!" За разлика от туканка.

Елементарен пример - знаем, спиране и паркиране на спирка на градски транспорт абсолютно забранено - но на нашата спирка често има два реда паркирани коли - и куките минават, гледкат си и НИЩО НЕ ПРЕДПРИЕМАТ !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Президент глобен за пътно нарушение
Автор: Todd   
Дата:   16-05-09 18:06

Ми преди га беше Блеър на англичаните министър председател съм гледал одеше на работа с една Опел Омега комби....колко му е да го гепи някой!!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.