Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Picture project - проблемът решен... Мерси.
Автор: slivenski   
Дата:   05-03-09 21:29

Не мога да си инсталирам Picture project 1.5, който ми върви с фотоапарата съвсем легално, на Боза Виста... [smilie2]

Казва, че не става за тази операционна система... [smilie23]

Някой дали може да помогне със съвет или друго? Може и на лични... [smilie21] [smilie21]

Мерси! [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: stoyan_5   
Дата:   05-03-09 21:31

Няма да стане.
Аз затова махнах Вистата дето ми я дадоха с хардуера ...
Нито една прогтрама от сериозните не ми тръгна [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: slivenski   
Дата:   05-03-09 21:34

Единственото сериозно на тази програма е, че обръща снимките, които са на 90 градуса, като ги сваляш от картата... [smilie18]

Всъщност, ако някой ми каже друга, която прави същото, ще съм му много благодарен... [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: stoyan_5   
Дата:   05-03-09 21:38

ирфана
виндолспикчърифаксвюър - при него не се налага и сейвване, направо си работи, а си го има и във вина ...

Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: slivenski   
Дата:   05-03-09 21:44

Значи, става дума, като си свалям снимките от картата, през апарата или през кард-рийдър, да ги изправя... За да не ги изправям после една по една... [smilie21]

Ще пробвам с Ирфанвю... [smilie24]

Но не знаех, че на Бозата "изгъзицата" /още се смея от другата тема/ може да ги прави тези неща... Ако да, как точно става? [smilie5] [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: stoyan_5   
Дата:   05-03-09 21:46

с изгъзицата си го изправяш когато го гледаш с инструментите отдолу, и не сейвваш, то променя нещо по снимката и тя си знае вече ...дори и да го гледаш на ДВД конзала

Отговори на това съобщение
 Re: Picture project help!
Автор: slivenski   
Дата:   05-03-09 22:01

Естествено... След като зададох въпроса, започнах да търся сам други опции... Много по-лесно е някой да ти каже, какво да се прави... [smilie18] [smilie25]

Та, преди да пита човек, не е зле да е поизчерпал собствените си интелектуални и технически ресурси... Ама, нейсе... [smilie18] [smilie21]

Но всъщност, оказа се, че самата Боза си ги сваля тия снимки от апарата, като дори ги обръща...

Е-е-х... Сори за темата и благодаря на Стоян, който откликна... [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.