Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-02-09 02:33

Май само аз не бях пускал темичка по въпроса [smilie18]

Абе, нали вече има опцийка да се представя портфолио, чрез което директно да се минава представянето, та вместо да се бъхтите така да популяризирате дерзаещите да излязат от там, що просто не им напомните за тази възможност [smilie11]
Примерно аз наскоро така направих с една девойка, която ме послуша и я "пуснаха" [cool]

Даже допускам, че чрез портфолио още по-лесно ще става фатката, та скоро ще се наложи пак да се измисля нов вариант за сито, че май самият албум пак е започнал да сдава багажа [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   26-02-09 02:43

и аз не съм пускала тема [smilie5]

иначе да... аз се усещам напоследък, че гласувам" поущрително", което е тъпо... в смисъл... ако една снимка я бива, то липсва нужда от последното [smilie8] ама... примерно човека пратил снимки, пък го върнали и седнал като хората, направил добри неща и не му се занимава пак с пускане на портфолио, защото е засегнат например... бе шарен свят. Може да са първи стъпки и да иска да извоюва, или пък да се учи човек и да гледа резултати... пак шарен свят... [smilie8] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: Safira   
Дата:   26-02-09 02:46

но за темите съм съгласна... колкото са с положителен характер, толкова има и негативно... гледа се много през пръсти и всеки малък успех е голяма победа в оценяването... което е безсмислено. от друга страна точно обратното :) понякога наистина има великолепни неща :) [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-02-09 02:56

[smile] Да, вярно си е, че понякога наистина там са се появявали чудесни нещица, които всъщност направо са си минавали на първа страница, което показва и че много джиджанките работки все ще си получат заслуженото [smilie24]

Ама точно и като има талантливи автори, които не би трябвало да се мотаят из представянето - да вземе да им се спомене за опцията с портфолиото, че да стане съвсем лесничко и скоропостижно [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: Safira   
Дата:   26-02-09 03:01

ми да, ама примерно искаш сам да си го извоюваш, или да видиш реакциите... защо не? [smilie8] пък и сам казваш... излизат на първа, харесват се... помнисли и за онези чужденци (имаше такива на скоро), или не само, затвърдени имена, които пускат снимките и тук... сега какво... да тръгнат на ред да пускат портфолио, при положение, че излитат от раз? пък и не всеки му се занимава...
пак казвам, може да е такова желанието, може да не са ги приели и да са пробвали иначе, може, може... много неща може [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-02-09 03:07

[cool] Хм, бре, какво интересно усещане - да трябва да се съглася, че някой се е поразмислил даже повече от мен за нещо, та дори да се окаже, че трябва да се съглася... Safira [smilie24] [beer]

Ама всичко това би трябвало донякъде и да значи, че не е особено нужно допълнително да бъдат пробутвани, ако самите те желаят да си минат по "нормалния" ред... а иначе сайтът нали си го има и в английски вариант, та... [smilie8]

[shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   26-02-09 03:15

няма "нормален ред" [smile] всеки си носи глава на раменете.
няма лошо от тия теми. лошото идва с вечния апел за гласуване и съответно със "съвестното" гласуване. проблем има, че започва да няма реалистичен критерий и стават много поущрителните гласове. проблем има, че чрез темите се избутват много снимки, които не ги бива. после се задръстват другите албуми, както преди... това е.


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: ddimo   
Дата:   26-02-09 08:15

Бозата в галериите напоследък доста се е увеличила и това няма нищо общо с темите за представяне. Иде време за смяна на системата - дано тоя път да се измисли нещо, та народа да се види принуден сам да си трие плявата от профилите. Или още по-добре въобще да не я качва[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: tofo   
Дата:   26-02-09 09:04

ддимо[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: мара   
Дата:   26-02-09 11:37

ми право да ви кажа, мене ужасно не ми се рови вече...ма понеже на никой не му се рови, потъват много приятни неща. ма наистина, дет вика сафира, се улавям, че гласувам поощрително. даже понякога качвам поощрително[smilie5] е, у главния форум се оядоха за една мачка, ма общо взето прави бяха.
абе, съвпадък, що такъв голям мъж кат тебе говори все с умалителни, бе? мноо гадно...

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-02-09 11:41

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/xguz8721.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/118/v_1235573495_r001-2.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: Luxor   
Дата:   26-02-09 11:46


Тези, които искат да се преборят за място в елитната категория "Голо Тяло", да си изпращат портфолиата на мен. [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: мара   
Дата:   26-02-09 11:47

стоене! линк!

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-02-09 11:47

Luxor - не си уточнил.
За селфове ли става въпрос?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-02-09 11:49

Luxor, дай мейл [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: Luxor   
Дата:   26-02-09 11:51


Стоян_5, не е задължително да бъдат селфове; може да бъдат също така анфас, 2/3, 3/4, профил или отзад - тук вече не съм сигурен какъв е термина [smilie18]

и да уточня - само от вида Хомо Сапиенс Феминус

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: tnt   
Дата:   26-02-09 11:52

ангъз е терминът [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-02-09 11:53

... отзад ... - [smilie10] туй не беше ли анал?

Отговори на това съобщение
 Re: НИЩО интересно в Представяне (ПОСЛЕДНА тема ;p)
Автор: boni   
Дата:   26-02-09 12:25

Ние гледаме всяка седмица по около 50-60 портфолиа. Обикновено около 3-4 стават за пускане:), но на всички посочваме грешките и недостатъците.
Между другото помним началото на много добри и известни сега автори... Преди 3-4-5 години много от тях започнаха с такива снимки, каквито ако видят сега в галериите бърчат презрително нос... Дори се обявяват за сериозни рестрикции, триене и т.н.[smilie18] Много от тях сме стимулирали с участия в изложби понякога с цената на компромис. Вероятно ако тогава някои от тях не бяха получили малко подкрепа, щяха да се разочароват или откажат..
Именно поради тази причина нашата политика е да даваме шанс на всички, независимо какво показват в сайта като начало. Всеки е тръгнал от някъде и никой не се е родил научен.
Да, във ФФ има нива, има представяне, има различни рейтинги и т.н., но всичко е направено с цел, филтриране на по-добрите снимки и в същото време даване на шанс на абсолютно начинаещите.
Смятаме, че разглеждането на портфолиа и писането на рецензии е помогнало на много хора:)



Публикацията е редактирана (26-02-09 12:25)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.