Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Случвало ли ви се е...
Автор: mladenov   
Дата:   18-02-09 06:01

...да не си носите апарата с вас и точно в този ден да ви се открие възможност да снимате нещо интересно?

На мен ми се случи днес за втори път[smilie2]
Първият път беше преди 2 години.Аз живея в Аризона,САЩ и един ден както си карах по една улица,виждам в отсрещното платно един "Линкълн Навигатор " спрян от полицейска кола.Полицаят стоеше до колата,а шофьорът на Линкълна,до него.Загледах се за секунда и какво да видя-човекът до полицая беше актьорът Винс Вон.Аз веднага отбих на един паркинг от другата страна на улицата( на около30 метра).Предните стъкла на Линкълна бяха спуснати и се виждаше и пътника в колата-актрисата Дженифър Анистън.Такмо по това време се говореше ,че двамата са гаджета,но нямаше никакви снимки доказващи това.А за капак на всичко,полицаят направи тест на Винс Вон,с който провери дали е пил.Стоене на един крак,докосване на носа със затворени очи и още няколко подобни.А аз стоя на 30 метра от тях,а апаратът ми е ...у дома!
Днес беше вторият път при който съжалих ,че не си бях взел апарата.Карах по една малка уличка в един от наи-скъпите квартали тук-Парадайз Валей.На едно малко кръстовище спрам на знак "Стоп".Поглеждам на дясно и виждам един голям черен камион спрял вече и той на "Стоп" Камион ,като американските тирове,само че,само кабината.Един такъв черен и лъснат,отпред на решетката,емблемата на Супермен.Поглеждам шофьора...Шакил О'Нийл.Той в момента играе за Финикс Сънс и явно живее в този квартал.Пича си говореше по телефона,стъклото му свалено,хили се...Направи ляв завой и зави на два метра от мен,а на мен апаратът ми...пак вкъщи[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Знам ,че някой ще каже :"Е голяма работа ...Винс Вон,Дженифър Анистън,Шакил О'Нийл..."
Знам че не е голяма работа,ама си ме е яд.Даже в първият случай,ако бях направил смнимки,можеше да си докарам доста прилични пари.Просто бях на правилното място,в точният момент...ама без апарат[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: mladenov   
Дата:   18-02-09 06:06

А ето и камионът на Шак:
http://www.youtube.com/watch?v=9LsXiV7Obds

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: ALBIREO   
Дата:   18-02-09 06:31

Изводът какъв е?

Следващият път, когато си зададеш въпроса: "Да си взема ли апарата?" - НЕ си го взимай. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: pileshtar   
Дата:   18-02-09 06:33

.....иии се събуждаш с пръсти в контакта и индианец на прозореца[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: mladenov   
Дата:   18-02-09 07:20

ALBIREO
Въпросът тази сутрин беше:"Да се върна ли или не?"[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: marchello   
Дата:   18-02-09 07:54

аз винаги си го нося [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: mladenov   
Дата:   18-02-09 09:01

pileshtar
Нещо искаш да кажеш ли?[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   18-02-09 09:04

Добро утро [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   18-02-09 09:05

Т.е. Добрутру... , естествено ,че трябва да се носи, ама хамалина.... къде е [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   18-02-09 09:19

Голяма работа. Изпуснал си 2-3 папарашки снимки, които можеше да продадеш на жълтата преса. Истинска загуба![smilie21]
Аз пък не бих била много щастлива, ако ме снимат, докато правя везна пред полицай, а гаджето ме чака в лИнкълна./[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: feliz   
Дата:   18-02-09 09:28

случвало ми се е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: promis   
Дата:   18-02-09 11:29

А телефон с камера нямаш ли? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: Todd   
Дата:   18-02-09 11:58

Аз не моа се сетя пък как ги познахте кой кой е ?????

На мене ми се е случвало дъшерята да маха на средата на пътя а аз не съм я видял...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Срешал съм известни личности (български) пили сме с тях но никога не съм искал да ги снимам .

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: zahar4e   
Дата:   18-02-09 14:19

Добрютро е правилното, Диди![ezik] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: ukk   
Дата:   18-02-09 14:24

бих съжалил само ако някоя яка мацка дойде и ми каже "айде да ме снимаш гола", а аз да нямам апарат за снимки [smilie5] ама това е толко' малко вероятно, че не си струва зора, а и вероятноста намалява допълнително като съм с апарат, така че ... [smilie19] [smilie18] [beer] [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   18-02-09 14:46

zahar4e написа:

> Добрютро е правилното, Диди![ezik] [smilie5]
>

Шугър , толкова ми беше заплетен езика, че забравих даже и Лека нощ да кажа на Младенов [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Случвало ли ви се е...
Автор: zahar4e   
Дата:   18-02-09 14:48

Пак тоя алкУхол....[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.