Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ръководството на Челси уволни Сколари ... и назначи Гус Хидинг
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-02-09 22:58

Ша го уволни ами, последния мач даже не ръкомахаше, ами стоеше с ръце в джобовете.
И Абрамович да вземе да уволни и Даша, да вземе една мома англичанка, може и сър да го направят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: carl_cox   
Дата:   09-02-09 23:09

ами не го очаквах да си призная, но е е напълно в реда на нещата...Челси играеха твърде зле последните мачове, дори на приличаха не отбор и съвсем естествено си дойде тази развръзка за него...там проблемите няма да се опрявт само с махането на Сколари, защото има твърде много звезди и звездици, които май само Мауринио може да контролира и подреди правилно в отбора...Следващият тренер ще трябва теперъва да гради нов Челси от този доста странен и объркан състав на Челси.

работата напомня малко ситуацията в Ливърпул :) с тази разилка, че Пуул някак се домогват до победи и на теория имат някакъв шанс за титла, та Рафата няма да последва Сколари, но хаосът е сходен :)


Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: HP   
Дата:   09-02-09 23:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-02-09 23:28

Да, скъпоплатени и даже залязващи ... Той миналата година Аврам за едната бройка (ако бяха вкарали последната дузпа) да стане дебютант Европейски шампион. Иначе Ливърпул показа характер онзи ден ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: carl_cox   
Дата:   09-02-09 23:30

HP - да и аз така мисля, но май е имало някакви караници между него и играчи и вероятно обстановката не е била много добра...знам ли [smilie8]

интересно е да видим сега как ще излезе Челси следващите си мачове без изявено име за тренер...


Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: carl_cox   
Дата:   09-02-09 23:32

kkkolelo [smilie5] какъв характер само - срещу гиганта Порстмут излязохме в титулярен състав с 6 защитника [smilie10] [smilie5]

бетон е Рафата :) нема 5-6



Публикацията е редактирана (09-02-09 23:33)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   09-02-09 23:42

Според мене следващия мениджър трябва да разпродаде половината "звезди" там и да започне да гради млад отбор. Иначе и аз не очаквах да го уволнят толкова скоро. Справяше се доста добре в началото. Глори глори знаете кой ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-02-09 12:06

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/fkwg2932.JPG
http://media.abv.bg/img.phtml?id=312596

Сколари: Звездите ми говорят

За провалите си:
"Мой проблем си е, че съм глупав. Казвам истината, докато другите лъжат". [smilie3]

По въпроса дали играчите трябва или не да правят секс преди мач:
"Всеки индивид, който не може да контролира този аспект от живота си не е човешко същество, а ирационално животно". [smilie5]

За диктатора генерал Пиночет:
"Той е измъчвал много, но в Чили има много неграмотни". [smilie10]

За бразилската легенда Пеле:
"Пеле не знае нищо за футбола. Той не е направил нищо като треньор и анализите му винаги са грешни. Ако планираш да спечелиш титла, трябва само да правиш обратното на това, което казва Пеле". [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-02-09 13:32

(се чуди левия или десния чорап да си разплете по случая)

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: юнга   
Дата:   10-02-09 16:15

Целите на Абрамович са големи и той явно е убеден,че може да ги постигне само с пари.
Отбор се гради, при това не за година.
Сега гледайте какво ще става.
Ще дойде новия тренер и пак покупки. След това някой по-евтин отбор, както често става в английската надпревара, ще обърка сметките и пак тренера виновен.
В това отношение ме кефи дядо. Има си съгледвачи, на които е поставил задачи, да гледат за това, каквото му трябва. Не купува най-скъпото, развива покупките си. Отборът му е постоянно сплав от млади и опитни футболисти.
Знае как да накара всеки да даде от себе си за отбора. Става с акъл и с опит.
А Абрамович нека си купува.Забавлява се човека. Те в Чукотка и без това работят само за това.

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: ejko   
Дата:   10-02-09 16:17

Абрамович не е като да купува много напоследък:))))

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-02-09 18:10

Да, каза че няма да харчи пари. Но Юнга е прав, Абрамович по е склонен да дава повече пари, накупи куп презрели звезди. И кой да го посъветва такъв - харчи му парите, комисионни и т.н. докато се научи. Съгледвачи ... чукча не читател, чукча писател (на историята [smilie18]).
В Челси само ми харесва, че засега се запазва едно ядро от английски футболисти. Според мен Деймиън Дъф беше много полезен за отбора, връзваше играта, като не вървеше нещо, опитваше от другаде, трябваше да го запазят ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: Todd   
Дата:   10-02-09 18:15

Голям https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/hlib9911.JPG[smilie19]

Да мре гладен !!! Челси и те да мрат !!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-02-09 18:45

Не така, не така [smilie5] Тоя праз не свърши ли [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Ръководството на Челси уволни Сколари ... и назначи Гус Хидинг
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-02-09 22:33

Гус Хидинг!



Публикацията е редактирана (10-02-09 22:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.