Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   31-01-09 23:59

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   31-01-09 23:59

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: bordon   
Дата:   01-02-09 00:33

Явно на тези места трябва да престанеш да влизаш и да ги посещаваш и след определен период от време да те деактивират като потребител автоматично.


Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   01-02-09 00:38

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: jivkojj   
Дата:   01-02-09 00:51

Така е за нещастие. БГ сайтовете масово отказват да деактивират акаунти. Аз веднъж бях искал от калдата - същата работа. Сигурно се борят с амбицията за май-много регистрирани потребители [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: bordon   
Дата:   01-02-09 01:04

Има го този момент - все пак статистиката на регистрираните потребители е важен фактор пред бъдещите рекламодатели. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: cade   
Дата:   01-02-09 01:09

хайде пак на глупостите, съвсем нормално е да няма "изтриване". и това няма нищо общо с рейтинги и брой потребители. ама нали си чешаме езиците [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: Vasil_TP   
Дата:   01-02-09 01:27

Не виждам проблем да ти забършат снимките. А колкото до снимките, сам не можеш ли да ги изтриеш след като ти отказват? За форум - според мен мненията ти трябва да си останат. Между другото, как ще се почувсташ, ако ти изтрият акаунта и след това някой друг се регистрира със същия ник?

Същото е при GSM операторите ни. Според тях в момента в BG има 10тина милиона потребителя, ако не са станали и повече[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: bordon   
Дата:   01-02-09 01:33

За GSM операторите съм съгласен. [smilie24]
Скоро може да станем и 12 милиона потребители - и това при условие на отрицателен прираст на населението...
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: arriah   
Дата:   01-02-09 07:38

Че то и тук е така - профилите се деактивират, но не се трият.

Иначе от техническа гледна точка не е никакъв проблем да се изтрие всичко свързано с дадено ID - дори само с една заявка към базата.

За мобилните оператори - когато Глобул влязоха в България обявиха, че смятат една СИМ карта за "жива" ако е била използвана поне веднъж през последните 12+1 месеца (до тогава М-Тел смятаха картите за активни 6 месеца след последната активност, ако не се лъжа). М-Тел възприеха това, защото иначе при докладите би излязло, че много бързо губят пазарен дял. Когато се появи Вивател - вече имаше установена практика.

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: pileshtar   
Дата:   01-02-09 08:42

cade написа:
> хайде пак на глупостите, съвсем нормално е да няма "изтриване".
>


Точно обратното, съвсем нормално е да има "изтриване"! Както в повечето форуми, сайтове и т.н!

Аз минах през същият досаден проблем със същият сайт. Най-дразнещ е факта, че за някой правилата важат, за друг не.
Отказаха да ми изтрият профила по мое желание, защото такава им била политиката, а в същото време те по свое желание изтриха профила на видна форумка заради лошо поведение? Е къде е логиката?

Отнемат ти и възможността да изтиреш сам кадри, участвали в конкурси.[smilie10]Голяма тъпотия[smilie21]



Публикацията е редактирана (01-02-09 08:43)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: PeterPAN   
Дата:   01-02-09 08:56

4КулПикс: потребители не трият, но теми описващи сони неволите ги затриват като едното нищо ;) не ме учудват изобщо[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ARGO   
Дата:   01-02-09 10:32

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/kuez0113.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: emovla   
Дата:   01-02-09 12:12

Триене на accounti (потребители) не се препоръчва по много причини (нямащи нищо общо с фотографияат :) ), една от тях в самия култ я посочиха - какво става, ако после друг се регистрира наново с твоето име?

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: mayflowerbg   
Дата:   01-02-09 12:20

>Автор: emovla
>Дата: 01-02-09 12:12

>Триене на accounti (потребители) не се препоръчва по много причини (нямащи нищо общо с фотографияат :) ), една от тях в самия култ я посочиха - какво става, ако после друг се регистрира наново с твоето име?


За мен проблемът се състои в това, че някои БГ сайтове нямат опции за изтриване на постингите от самите автори, някои дори нямат опция за редактиране. Иначе, като си изтрия албумите, какво от това, че ще остане потребителски профил с някакво име?

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   01-02-09 12:55

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: emovla   
Дата:   01-02-09 13:03

еми ventzo: това не е ли на практика деактивиране :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   01-02-09 13:10

Ако напълно се изтрие даден профил, какво би попречило друг човек да регистрира същия ник и да се подвизава с него?

Според мен това е една от причините да не се трият профилите.

Като не те кефи, триеш снимките и не влизаш повече в профила си. Просто е. [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: zhbuts   
Дата:   01-02-09 13:59

А що си публикувал неавторски снимки, след като това е в разрез с правилата на сайта?

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: sasi   
Дата:   01-02-09 14:16

Аз имах подобен проблем с КуулПикс приди 2-3 годинини. Отказаха ми не само да изтрият профила, но ми отказаха и да изтрият 1 снимка, която бях пуснала за участие в 1 конкурс... До ден днешен си ми стой и профила и тази снимка в нея. Според мен правилата са им много идитотски, но нямам излишно време и енергия за да се занимавам с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: Lalinda   
Дата:   01-02-09 14:43

Това за изтриването на видна форумка от някакъв си сайт за лошо поведение е виртуална интерпретация.

Видната форумка до ден-днешен не е получила официално обяснение за изтриването на профила й.

Неофициалното обаче гласи, че нямало ден, в който някой НАЧИНАЕЩ потребител да не се бил оплакал от нея... На други места обаче се оплаквали НАПРЕДНАЛИТЕ...
[smilie3]

Така или иначе, не вярвам някой да се е опитвал да регистрира профил с ника й...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   01-02-09 17:03

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:12)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: Пешо   
Дата:   01-02-09 17:36

Бахти мрънкалото..Да не си плащал случайно за тази услуга, че да се държиш така. Исакл си, регнал си се, като преди това си чел правилата. Като не са ти изнесли да не си се регистрирал.

Я земи тази иенергия я използвай за отнощения с другия пол и не се занимавай с глупусти..



Публикацията е редактирана (01-02-09 17:37)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   01-02-09 18:58

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:12)

Отговори на това съобщение
 Re: BG фото неволи!
Автор: ventzo   
Дата:   04-02-09 19:55

[smilie5]



Публикацията е редактирана (05-02-09 11:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.