Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с браузер
Автор: digitalgab   
Дата:   05-02-09 19:24

Значи знам аз че Файърфокс и другите браузъри базирани на него товарят паметта но чак пък толкова. Имах сложен Флок, няколко минути след пускане, товари паметта и процесора зверски, махнах го. Сложих К-мелеон, който е със същия енджин като Мозила, отначало тръгва фантастично бързо, но после същата работа. С Експлорер и надстройките му никакви проблеми. Имам Експлорер 8.02 с ІЕПро7 + разни надстройки. Компа в момента е слаб, РІІІ 1200 Туалатин с 512 рам. Някой да подскаже нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: BlueHello   
Дата:   05-02-09 19:52

Слагай Аvant Вrowser, ник'ви проблемации с него, даже и кроповете се виждат! [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: digitalgab   
Дата:   05-02-09 19:54

Имах Авант, но сега предпочитам една друга надстройка китайска, The World Browser, държах на Флок заради някои уникални неща,но види се няма да върви.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: mguergov   
Дата:   05-02-09 20:06

Пробвай Опера - http://www.opera.com/
Windows "автоматично" зарежда важни компоненти на Internet Explorer, които се ползват само от него. Това се явява нелоялна конкуренция спрямо другите браузъри.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: Vinsent   
Дата:   05-02-09 20:10

Що не пробваш с Google chrome? Качих го преди време, доволен съм![smile]
Само дето не е направен да взима автоматично линковете от Авант браузъра![smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: digitalgab   
Дата:   05-02-09 20:39

Имах го Гугъл Хром, махнах го временно, и той яде повече памет, а аз гледам нещо с минимална стъпка върху паметта. Свалях няколко пъти Опера и опитвах да инсталирам, но не е възможно, компа ми казва че някаква пътека Mickycomp не върви или нещо такова и не става. Навремето преди 5 години, като имах ФФ върху слаб ком вървеше, но сегашната версия не е такава.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: digitalgab   
Дата:   06-02-09 09:24

Препоръчвам К-Мелеон обаче. Тръгна след няколко рестарта, но да видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: vinse   
Дата:   06-02-09 09:48

Глас за К-мелеон, ползвам го повече от година и е доста читав браузър. Има си своите проблеми, но е стотина пъти по-добър от всякаквите там лисици, експлоръри и подобни.
Рамеца обаче ти е малко, като почнеш да зареждаш повече прозорци, компота няма как да не ти се товари, особено ако има много флашове по страниците. Блокирай флашовете - К-мелеон си има вградена опция за това, потърси я в настройките.
Иначе Гугъл хром също е много бърз, но ми се струва много беден откъм настройки, аз това му харесвам на К-мелеон - като му отворя сорса и мога да бърничкам по него, махам му нещата които не ме интересуват [smile]



Публикацията е редактирана (06-02-09 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с браузер
Автор: digitalgab   
Дата:   06-02-09 10:29

Да благодаря, засега работи стабилно, спря да товари паметта напълно, само понякога излиза съобщение че Shockwave Flash has performed an illegal operation, restart browser, но пак си работи нормално. Не го ползвам за пръв път, преди година-две на стар комп с РІІ работеше перфектно. Най новата версия обаче е много подобрена и определено е най бързият браузър който съм ползвал.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.