Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Нина Николина в БТВ....:(
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-05-10 12:17

Някой гледа ли участието и в предаването "Денят е прекрасен" тази сутрин?

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: CanoniO   
Дата:   19-05-10 12:17

Със сигурност някой го е гледал...

кажи с две думи за кво става въпрос...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-05-10 12:19

Каза нещо от сорта: .."купих си аз един голям апарат и разни обективи , ама всичко е с едни копчета едни менюта - страшна работа , но се оправям някакси и сега ще правя изложби..."[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: CanoniO   
Дата:   19-05-10 12:27

Може да е снимала с някаква сапунерка и сега да открива ДСЛР... като нищо може да изкара някакви фотографски заложби...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: svetalcho   
Дата:   19-05-10 12:27

Ами....има си бутончета ще си прави изложби. [smile] Пък и познава този онзи...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: ana_belle   
Дата:   19-05-10 12:28

Уф, всяка пача, дето чичко Паричко й е купил дрънкулки и между тях апарат, си мисли, че е фотограф и може да прави изложби, бляк!

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: _alice_   
Дата:   19-05-10 12:29

Тя вече имаше изложба преди няколко месеца в галерията на СиБанк. Снимки от Куба. Не съм ги виждала, но писаха по медиите ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: мара   
Дата:   19-05-10 12:31

а има ли все пак някой, дето й е виждал снимките на "пачата"[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vga   
Дата:   19-05-10 12:32

ana_belle защо това негативно отношение?? Нина Николина пък ако знам защо е "пача"... едно че е грозна приказка това от устата на жена, второ че не виждам какво пък толкова. И аз мисля да направя изложба един ден. Както аз, предполагам и тя си е купила сама апарата и обективите. Какво толкова, че иска да прави изложби? Ми щом има какво да покаже, чудесно! Не разбирам веднага защо се нахвърляте.. че Браян Адамс е фотограф не ви бърка май? Какво ви става бе хора?!?!? Осъзнайте се! Не всеки е техничар, но много хора имат усет за снимане!

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vladod   
Дата:   19-05-10 12:49

vga , повечето хора НЯМАТ усет за снимане, но имат претенции, че са велики!
Аз съм видял ЛИЧНО изложбата й - средностатистическа трагедия! Който и да е бил там и дс е щракал, както му дойде, същите снимки щеше да докара [shtrak] , НО коктейла на откриването й беше добър [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: feliz   
Дата:   19-05-10 12:52

че тя има ли претенции да е велика? Като има пари, да се излага, кво ти дреме?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: Gruyu   
Дата:   19-05-10 12:52

падащи презрамки да не е имало....пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vga   
Дата:   19-05-10 12:54

Аха, затова е негативизма. Е, аз не съм виждал нейни снимки, но никога пък когато съм я гледал по интервюта не ми е изглеждала надменна и с претенции жена. Просто никога не съм имал лошо впечатление от нея и затова не разбирам защо я грубят тук и защо е негативно усещането. В началото на темата чак малко като завист ми се стори, което е още по-тъпо. [smilie5]

Както и да е, знам за какво говориш, и аз съм гледал изложби на, при това, именити фотографи, които не са ми харесали и съм си мислел, че мога да направя по-хубави снимки...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: ffwd   
Дата:   19-05-10 13:01

vga [smilie24]
Освен това първата и изложба със снимки от Куба беше преди ~ 4 години. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: special_k   
Дата:   19-05-10 13:04

Ако и купят джип сигурно ще се запише на рали

лошо няма[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: milen   
Дата:   19-05-10 13:04

vga да ти кажа между това да имаш чувството, че можеш да направиш по хубави снимки и да направиш по хубави снимки.. често има голяма разлика. Казвам го без да се заяждам а от личен опит :) А Нина Николина ми е симпатична по някакъв начин, но дори и да са и зле снимките какво от това!?! Познавам сериозен фотограф който е на Вие с техниката, но пък е много добър. Както и доста от форумците са прекалено грамотни технически, но пък за сметка на това...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: dechobek   
Дата:   19-05-10 13:06

Експонирането дори и на най-пошлите снимки няма да навреди на никой. Може да навреди единствено на егото на този който е осъзнал, че и до там няма да стигне, както може би и на галерията която ги показва.

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: GOSPODIN   
Дата:   19-05-10 13:28

Няма лошо всеки да се занимава с някакво хоби, но ми омръзнаха тези от псевдоелита да "СТАВАТ" за дни някакви. Део например "става" всякакъв , даже и фотограф само келепирец да пада и да го "дават" по ТВ. Мутресите "стават" водещи, стилистки и какви ли не още. Да си спомняте нещо за Мел?

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vga   
Дата:   19-05-10 13:50

Милен-е, аз затова казах, че съм имал чувството... защото после съм пробвал и не мога [smilie18] Но пък аз не съм от тези, които не се вглеждат в собствените си грешки.. просто не виждам начин да напредвам ако си мисля, че мога всичко и че съм велик.

Мел не е ли една кадърна фотографка? Или бъркам? не помня много добре...

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: nabis   
Дата:   19-05-10 13:55

Николина е чудесен човек, и на никой от тук присъстващите 'плювачи' не му правят чест обидните квалификации.
Нищо лошо не виждам в това,че тя снима и прави изложби, още нещо, Николина много добре знае какъв апарат и какви обективи има :-) Това,че може би е използвала 'един голям апарат и някакви обективи' не я прави по малко кадърна от който и да е тук :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vga   
Дата:   19-05-10 14:00

И на мен така ми се е струвало винаги, Набис, макар да не я познавам лично. Затова и се учудих на отрицателните реплики... точно пък тази жена, която винаги е била интересна и е страняла от комерса и простотията... [smilie11] Но явно, защото я дават по телевизията е "кофти". [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: danvan16   
Дата:   19-05-10 14:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: vladod   
Дата:   19-05-10 14:07

Мел /ако визираш момичето от Биг Брадър/ я помня. Има много добри снимки и може да снима.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: gnedkov   
Дата:   19-05-10 14:09

Е в предаване гледано най-вече от жени в майчинство какво да обяснява за апарати и обективи????

Отговори на това съобщение
 Re: Нина Николина в БТВ....:(
Автор: Todd   
Дата:   19-05-10 14:37

Tя като стане член на клуба ще видите вий....

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.