Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: Insight   
Дата:   13-12-08 21:17

Evanescence


Отговори на това съобщение
 Re: Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: kaiser.soze   
Дата:   13-12-08 21:28

аз онзи ден излъгах дъщеря ми, ча когато съм бил в първи клас е имало толкова сняг , че съм прокопавал тунел за да отида на училище, а роднините ми са тичали след мен със разни закуски.
това последното със роднините си го измислих де.

Отговори на това съобщение
 Re: Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: tan4o   
Дата:   13-12-08 21:32

аз като бях малка, бащата на една моя приятелка ни лъжеше,че всички в България го познават, и като пътувахме до Дулово(на гости на бабата и дядото на моята приятелка), всеки шофьор по пътя му махаше и ние наистина си мислехме, че всички го познават...по късно разбрахме истината[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: pileshtar   
Дата:   13-12-08 21:36

Аз като малка лъжех, че баща ми е футболиста Трифон Иванова - баща ми наистина така се казва де, но не е футболист, ...слава богу [smilie8] [smilie18]



Публикацията е редактирана (13-12-08 21:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: tonevjr   
Дата:   13-12-08 21:40

Така е!–за заглавието на темата!
Песента-също любима!
Но...аз лично много мразя някой да се опитва да ме лъже за безсмислени неща,вместо просто да кажа истината!Предпочитам истината(и тогава ще съм по-малко обиден) от колкото красива и безсмислена лъжа за която ще разбера лесно ако искам.[smilie23]


Иначе за снега...и аз имам спомени как някой беше събрал една купчина сняг в квартала(около 2-3 метра) и една група деца си направихме нещо като замък крепост отгоре и бяхме прокопали тунел през средата![smile] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Няма нищо по-добро от хубавата лъжа.
Автор: asahi   
Дата:   13-12-08 22:11

Преди 2-3 години минавах зимъска през град Бяла, дето е на пътя Бургас-Варна. Снегът беше 3 метра и го ринеха с фадроми. Местните жители вървяха в тунела за колите с по един хляб от магазина и лопата в другата ръка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.