Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 21:27

.
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 21:27

Едит: редактирам кореспонденция с важен за мен човек, по повод загубата на наш общ съп човек.
Изплаках си очите и пуснах темата импулсивно, чудейки се какво да направя. Моля да извините мен и мъката ми! Светла му памет! Оф, мамка му, колко е трудно да няма какво да направиш!!!!!!!!!!!!!!

(нередактирано):
Оф, само някакви гадости!!!!!! :((((((((( Светла му памет, хубав човек :(((((((((( Много ми стана мъчно [smilie2] [smilie2] [smilie2]



Публикацията е редактирана (30-05-12 22:14)
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: atrifonov   
Дата:   30-05-12 21:34

Щурче моите съболезнования за приятеля ти- Бог да го прости
Но защо трябва да постваш цялата кореспонденция с приятелката ти[smilie11] [smilie11] [smilie11]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:03

Защото не съм в час! Давя се в сълзи и не знам какво да направя! Само това ми хрумна ;(;( оф, ще го редактирам, не мога да спра да плача ;(
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: lillia   
Дата:   30-05-12 22:05

Съжалявам миличка[smilie2]
Човек среща за жалост и толкова трудни моменти.
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:10

Охх, извинявайте, просто рухнах и ми е толкова болно ;(;( съжалявам, че ви занимавам [smilie2] [smilie2] [smilie2]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: amplified   
Дата:   30-05-12 22:13

Не минава...
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:15

Редактирах се ;(;(;( [smilie2] [smilie2] [smilie2]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: amplified   
Дата:   30-05-12 22:16

Излизай някъде... идвай в southampton ... ако правилно съм разбрал че си на правилния меридиан де
Главата като е заета по-биват нещата... донякъде



Публикацията е редактирана (30-05-12 22:18)
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:17

В УК живея, да, ама... мърда и му се на човек в такъв момнт ;(;(

Мерси, Лили, значи много да мен [smilie2] [smilie2] [smilie2]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: ценослав   
Дата:   30-05-12 22:23

Щурчо, от 32 години на 10 август винаги се сещам за един приятел останал завинаги на 23 г. Година след това още двама останаха на тази възраст. Вече не ги броя, щото с времето се увеличават. Единственно при човека съществува явлението спомен. Спомените за хубавите моменти с приятелите са най доброто лекарство против унинието.
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:26

Още веднъж извинения ако съм натрапила някому!

Цено, благодаря ти! Лека им памет на всички хора, който така не спират да ни липсват!


Нека това е за тях - http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: arakiss   
Дата:   30-05-12 22:34

моите съболезнования, щурче [smilie2]
страшно е да загубиш близък човек...
плачи, говори му, слушай музика - прави каквото чувстваш, не каквото казват, че се правело...
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: amplified   
Дата:   30-05-12 22:36

С какво... ще ни натрапиш повече от 90% малоумните теми по тоя форум?
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 22:38

ТОТАЛНО безсилие, това се усеща.. Сори за темата, явно притеснява хората, което е разбираемо-никой не го кефи да се разтройва, ама... не знам какво да направя адекватно.... няма какво.... Чакам приятелите си тазя ве4ер... 40 4овека ще дойдат някъде. ще пийнем и ще запалим свещи на плажа, оффф [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] Мерси ви на всички [smilie2] [smilie2] [smilie2]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: amplified   
Дата:   30-05-12 22:56

Знам какво се усеща... а така с приятели!
Добре че има... че повечето 'приятели' спират да са приятели, щото видиш ли... ги 'тормозиш' със себе си!

Пожелавам ти приятна вечер малко да те отдели...
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 23:04

Благодаря! Моите приятели си струват! Слава богу!

Хубава нощ! [beer]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: marconi   
Дата:   30-05-12 23:16

в четвъртък мой приятел почина на 35...седем години се бори с рака..
в петък моя приятелка ме помоли да и даря "генетичен материал" щото иска да има бебе без секс...
в понеделник под влияние на тези неща реших да кажа на важен за мен човек, колко е специален...каза ми да си гледам работата...
такива са нещата....трагикомични най-често
а живота продължава...и все пак е хубав

 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: TODD   
Дата:   30-05-12 23:20

И смърта е част от живота ....

 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   30-05-12 23:27

Мен ме карат да се замислям. С течение на годините зарязах суетата и придавам важност и тежест на истинските неща. Поне се опитвам. В последните 5 години около мен е някакъв поменик[smilie8] Мъртвите нека почиват в мир, пък ние живите, да се замислим.[beer]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Djogata   
Дата:   30-05-12 23:38

Щурчо, може да е малко студено като коментар, ама колкото повече се тръшкаш, толкова по-лошо става [smile]

От темите, които пускаш, си личи колко си емоционална, и съм сигурен, че го изживяваш тежко! Но ако само седиш и си плачеш тихо вкъщи, ще е още по-лошо - сълзите ще продължат да си напират.

По-хубаво се хвани, и направи нещо. Може да правиш нещо просто ей така, да се разсееш, а може и да направиш нещо в памет на твоят приятел - нещо, което знаеш, че би му харесало, или което сте правили заедно... Сигурно ще е пак гадно, защото ще знаеш, че никога няма да правите тези неща заедно отново, но кой ли знае - може пък и да се разведриш малко, като си мислиш и спомняш повече за човека и това какъв е бил и какво ти е дал, а не за факта, че го няма. Най-малкото няма да плачеш пред компютъра, това е едно от най-жалките неща, и за жалост не помага - само действа като усилвател на болката.

Така че, с най-приятелски чувства, да те няма от компютъра! [smile] [smile]
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: 2nYo   
Дата:   30-05-12 23:42

Щурец, нека остане с теб, и те прави по силна в лоши моменти, не тъгувай с лошото, със смъртта, а нека е сладка болката, 4е винаги ще остане скъп за теб, не предал те, верен до край ! Мир да познае душата му !
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: Щурче   
Дата:   30-05-12 23:50

Оу, много сте готини :( Мерси ви, стиснах зъби и организирам събитие за 30 човеика. толкова ще дойдат. А аз няма да гом излагам!!! ;) Беше смел, горд млад мъж! Страхотен приятел и човек. Това смятам да стана и да кажа. Бог да го прости! И него, и всички нас!

Той казваше'знам, че се занимавам със всичко екстремно и всичко може да се слу4и винаги, но винаги ще го посрещна с усмивка. всички умират - сега или след 50 години... каква е разликата'


Щурак [beer]


Благодаря ви!
 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: mujimasa   
Дата:   31-05-12 00:05

Щурщо,единствения път в живота ми,когато съм ял пържени картофи със захар, ги направи брадовчедка ми...Почина на 21, при 2рото раждане...Винаги се усмихвам, когато се сетя...макар понякога да ми се навлажняват очите...

 Re: Оф, мамка му :((((
Автор: mujimasa   
Дата:   31-05-12 00:15

..."Без болка, няма утеха, затова ние определяме спасението чрез страданието"... винаги за това се сещам в такива ситуации... (hug) ...

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.