Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: riddick   
Дата:   12-10-06 15:21

Тези, които снимат с такъв апарат знаят за "врътката" над shutter-a. Точно тя ми отказа вчера и сега не ми работи половината апарат. Напрактика няма ръчен режим[smilie9] Ако някой се е сблъсквал с този проблем или знае някаде сержиз на КМ във Варна моля да помогне.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: PeterPAN   
Дата:   12-10-06 17:18

питай Бушона но е в София, преди ми бяха казали че имали машина за възстановяване на счупени пластмасови детайли и зъбни колела.
ввв.бусхона.цом

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: miton   
Дата:   12-10-06 17:25

e, какъв ти е проблема да ползваш стрелките на кръглия жоистик, докато го оправиш????[smilie11]
аз даже по често тях ползвах[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: Neli78   
Дата:   12-10-06 22:19

в метро и Техномаркет продават апарати КМ - помоли ги да видиш адреса в гаранционната карта

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: PeterPAN   
Дата:   13-10-06 08:27

То офижиалният сервиз е ИДС в София

ввв.ИДС.бг

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: veverica   
Дата:   13-10-06 08:51

miton ти го е казал! Джойстикът напълно покрива функциите на търкалцето. Знам, че всичко е въпрос на навик, но е едно добро решение

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: riddick   
Дата:   13-10-06 18:16

Благодаря за инфото за бушона, ще пробвам с "маркетите" и с ИДС. На митон мога само да му кажа, че в някои случаи джойстика е незаменим. Ако можех да мина без него нямаше да пускам тема тук. При положение, че в ръчен режим без него на практика нищо не става съдя че митон не е пипал апрата. Моля лично него да ми каже как да си сменя начина на фокусиране, защото сега освен да фокусирам ръчно няма друг начин да го накрам да фокусира в центъра[smilie2] и фокуса си шари където му скимне[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: Rumi_7   
Дата:   13-10-06 19:43

riddick!!!

miton го пипаше, само дето не му чете книжката.
Аз сега съм с неговия апарат; слушай на първо време:

Вдясно на корпуса има бутон за смяна на режим на фокуса, а отдолу има SHIFT

Като задържиш шифта, стрелките си сменят предназначението - ако без шифт въртят бленда, с натиснат шифт въртят скоростта.

Успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: riddick   
Дата:   14-10-06 16:57

Благодаря за съвета Руми, но при мен не свърши работа. Бутона "шифт" прилага втора функция на някои от бутоните, в числото на които не влиза 4-позиционния джойстик за съжаление[smilie9] Може ли да ми кажеш какъв фирмуеър използва апарата ти, току виж че решило някои от проблемите[smilie5] ,или да дадеш линк към статия по темата. В момента разглеждам мануал-а отново в търсене на изход от ситуацията.
Просто искам да си [shtrak] , токова ли е много[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с KM A200, търся помощ!
Автор: riddick   
Дата:   14-10-06 17:11

http://www.tradebit.com/filedetail.php/824326

Някой може ли да ми намери този PDF и да мо го прати на пощата[smilie11]
[beer] е от мен[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна