Автор: icikonti
Дата: 28-02-06 09:05
Оня ден съвсем случайно срещнах JORO .Покани ме да видя изложбата на Фото-форум в галерия "Париж".Вчера ми се отвори свободен прозорец и отидох.
Взех един приятел , който се занимава с оперно пеене професионално /и снимащ само туристичести снимки , когато ходи на екскурзии/.Между другото имащ повече фототехника от мене....Изложбата му направи страшно добро впечатление, както и на мене.Залата беше много уютна , а галеристката усмихната.Не беше купувал до сега фотографии , но толкова се впечатли , че купи 4 фотографии.Тук пък аз се учудих , че все пак в България има хора които ценят фотографията като изкуство и искат да притежават такава.Аз също притежавам няколко фотографии от различни автори , но те са ми подарък!
Не знам дали това е нещо случайно , но смятам , че за в бъдеще фотоизкуството ще намери своите ценители и публика , която ще колекционира фотографии или може би и автори!
![[shtrak]](https://photo-forum.net/forum/smileys/shtrak.gif)
|
|