Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвети към начинаещ...
Автор: bfour   
Дата:   30-03-05 19:36

Здравейте! Замислих се за закупуване на любителска цифрова фотокамера и не искам да допускам грешка, както направих предния път. Бя х си закупил Практика дс слим 2 и впечатлениеята ми към тази машинка са отвратителни. Та почнах да чета за цифровата фотография едва след като го купих- научих в общи линии какво е ссд, смос, и т.н.
Сега пак нямам особени претенции към характеристиките на апарата- все пак е добре да има оптичен зуум и да е към 3 мегапиксела. Решаваща е и цената- повече от 350 лв. за любителски не ми се дава. Спрях се на 2 апарата- Pentax Optio 30 и Canon A400. Но искам да чуя впечатленията Ви за марките Samsung (Digimax сериите), RiCOH. Дайте идея какво да правя, а ако някой продава добър фотоапарат на старо(цифров) да си даде офертата![beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (30-03-05 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети към начинаещ...
Автор: Brummaker   
Дата:   30-03-05 19:40

извинявай, но щом пишеш, че искаш цифров зуум значи не си чел достатъчно...попрочети още и тогава бих те посъветвал...


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети към начинаещ...
Автор: jumbo   
Дата:   30-03-05 19:41

начи в метро продават никон кулпикс 3200 за 340 лв като в комплекта влиза зарядно и батерии
повече инфо ако искаш : www.club-nikon.org
а това с цифровия зум го забрави завинаги.....
само оптичния се ползва

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети към начинаещ...
Автор: bfour   
Дата:   30-03-05 20:28

Обърках се[smilie22] Имах предвид оптичен, а се изложих тука като кифладжия[smilie2] Най ме е яд, защото магазините в БГ ужасно завишават цените и ме боли сърцето като си помисля колко излишни пари ще им дам за застояла стока[smilie19]



Публикацията е редактирана (30-03-05 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети към начинаещ...
Автор: Brummaker   
Дата:   30-03-05 20:54

земи си тоя 3200, за тия пари си е ок, [smilie7]
то и аз искам ...ама айде да не пиша кво искам, че...хе хе хе [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна