Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 finepix e500 - проблем
Автор: nrk   
Дата:   11-04-05 22:55

Прибирам се аз тази вечер с надеждата поне за малко да не се дзверя в монитори, дисплеи и прочее ама не!

Съквартирантът ми още от вратата ми реве, за помощ. Има проблем човека с новата си цифрова сапунерка - Fuji finepix e500.

С две думи - наснимал човека една карта снимки, обаче не може да ги източи на РСто. Свързваме проклетата играчка с компютъра, но изглежда че просто не я разпова (демек не се появява в уиндоус експлоръра). Преди се появявала, а сега не ще.

На всичко отгоре упътването е на немски, щото пиче се изхитрил да си я купи от германия (ако и в момента в испания да е по-евтина, хихи).

Приемам съвети всякакви, зер аз с компютъра комуникирам само посредством официална кореспонденция (в 3 екземпляра, заверена, загубена, намерена.....)

Благодаря предварителни на всички :)

Отговори на това съобщение
 Re: finepix e500 - проблем
Автор: Георги   
Дата:   11-04-05 23:06

да опита да преточи снимките с рад рийдър

да преинсталира драйвероците

да форматира картата (по добре първо с кард рийдъра)

нещо такова :)

Отговори на това съобщение
 Re: finepix e500 - проблем
Автор: sP   
Дата:   11-04-05 23:08

най-добре като за начало да започне с драйверите...

Отговори на това съобщение
 Re: finepix e500 - проблем
Автор: stoevmobile   
Дата:   11-04-05 23:37

За някои фотощраци трябва да инсталираш софта, дето е с тях, преди да правиш опити с уиндоуса да си ги разпознае по своему.
Не знам как е в конкретният случай.
Успех[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: finepix e500 - проблем
Автор: boni   
Дата:   12-04-05 00:40

Първо да рестартира компютъра.Ако преди това е дръпнал USB кабела без да даде stop на устройството е възможно сега да не му го разпознава.
Рестартирай и кажи ко става.

Отговори на това съобщение
 Re: finepix e500 - проблем
Автор: nrk   
Дата:   12-04-05 11:45

Благодаря много на всички. Снощи му казах на пича какви са ви съветите и той явно се е справил, щото тази сутрин ми е оставил бележка, че всичко е наред :)
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна