Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Странностите на рейтинг В
Автор: kali222   
Дата:   29-03-05 16:51

Дали само на мен ми се струва или наистина Рейтинг В за деня е с много непостоянно поведение? Понякога (навярно когато е в добро настроение) отпуска цели три страници, друг път (когато се опитва да е уравновесен и да се държи според концепцията на организаторите) показва две страници снимки и от време на време (сигурно като форма на протест срещу правилата) не смята за нужно да гледаме повече от една страница творби - както е в момента...


Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: kirilius   
Дата:   29-03-05 17:08

Виждаш само 1 страница защото за последния 1 ден има само толкова снимки, които са събрали над 20 точки.

Понякога се получават повече снимки с над 20 точки и тогава страниците са повече.

Иди на Рейтинг В, кликни на 3дневен рейтинг и ще видиш, че снимките стават повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: kali222   
Дата:   29-03-05 17:27

Аааа не е така - днес гледах по едно време и снимки с рейтинг 12 на втора страница на рейтинг В за деня, както и няколко с 16... Та за това казвам, че поведението му е странно и не може особено да се разчита на него, защото е на настроения :)

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: volokin   
Дата:   29-03-05 17:31

Кали22, може би брои пълния брой точки, т.е. те са така или иначе над 20, само че в рейтинг Б ги дава с толкова колкото са гласували за тях така наречените ......[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: kali222   
Дата:   29-03-05 17:35

И аз говоря за така наречените.... [smilie3] и въобще думата ми не е за точките, а за непостоянството... [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: volokin   
Дата:   29-03-05 17:39

...ми то в системата има доста бъгове, аз например искам да си поизтрия няколко снимки, но не ми дава, отделно като прескачам от снимка в следващата, прескача през няколко, и кой знае още колко такива дреболии, ама така се създава характер на страницата [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: kali222   
Дата:   29-03-05 17:44

Да, за характера съм съгласна... ако всичко беше идеално и под конец като в някой германски сайт, щеше да е скучно, а така винаги има елемент на изненада и лека непредвидимост... - сигурен признак, че става дума за жив организъм... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: Stoevmobile   
Дата:   29-03-05 17:47

хе, volokin, този термин "така наречените..." е много готин и трябва да започнеме да го популяризираме [smilie24] [smilie24] [smilie24]
[shtrak] [beer] [beer] [shtrak] [shtrak] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: volokin   
Дата:   29-03-05 17:54

ми не съм целял да създавам нова терминология, просто не знам как да ги нарека, щото все някой ще бъде засегнат...Ще настанат отново полемики, при това безсмислени.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: nsirakov   
Дата:   29-03-05 18:00

Бъгаво е нещо... имаше снимки и под 20 точки.. а сега не дава такива с над 20... може пък да е направено нео от рода на ИЗБРАНО... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Странностите на рейтинг В
Автор: kali222   
Дата:   29-03-05 18:03

Не са само мои тези наблюдения, значи.... :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна