Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ????? И сега???
Автор: mikele   
Дата:   16-03-05 20:53

Та много се изписа по повод на една снимка, която да речем и аз не си харесвам чак толкоз много.
Но.
Аз не си гласувам за нея, в сайта не познавам никого, не ползвам Кю.
А това че на някой се е харесала какво да правя хора всякакви.
Линкове няма да давам тука на други снимки.
Направи ми впечатление че всичките които пишат против нея нямат и на половината от нейните точки.
До Бони нека се разрови в темите и да види колко пъти съм предлагал други методи на гласуване при които тази снимка би отпаднала , а и приятелските кръгове биха отпаднали но той не пожела да ги въведе тези правила за което съжалявам.
И накрая нека изберат жури но критерият ще е един господ знае какъв, Такъв май няма измислен.
А иначе затворете сайта или направте само за богоизбрани ама и тях кой ли ще ги определи?
Пуснах розата пак и кво пак има точки това е.
 Re: ????? И сега???
Автор: gorbi   
Дата:   16-03-05 20:55

споко приятел.... не го взимай навътре.....[smile]
 Re: ????? И сега???
Автор: jumbo   
Дата:   16-03-05 21:10

[smilie5]
 Re: ????? И сега???
Автор: Георги   
Дата:   16-03-05 21:14

микеле, харесала им на хората нагласували я. какво толкова. всеки има право на вкус и гледна точка :)
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:14

Е тоя път хептен си я осрал :)))
Пусни я трети път кво се чудиш,а дето нямали хората и на половината точки на нейните е страшен показател[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: ????? И сега???
Автор: Незнайко   
Дата:   16-03-05 21:18

Бони евала за културното изказване

 Re: ????? И сега???
Автор: mikele   
Дата:   16-03-05 21:19

На Бони не бих отговорил за пускабето в трети вариант , защото бих я пуснал и бе лизта и би се харесала , а ако на собственика на сайта не му харесвам нека ме отреже , нямам против нищо , едни ги гонят от фотосайт други ги приемат.Това е положението, а Бони ако иска да няма приятелски кръгове нека направи както съм прдлагал.
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:21

А какво да е изказването незнайко ?Чел ли си Швейк? Там един го бяха арестували щото казал в прав текст ,че мухите осрали портрета на царя...И той се чудеше що го прибират като мухите наистина точно тва бяха направили с портрета - осрали го.
Тва си е правилната дума в случая .
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:23

Абе Микеле,спри се бе[smilie18]
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:25

Микеле, ние ще направим така както сметнем, че е добре за сайта, не както ти смяташ, че е добре.Ние сме го създали и развили тоя сайт и ще продължим да го развиваме както ние решим.Няма смисъл да го коментираме повече това.
 Re: ????? И сега???
Автор: mikele   
Дата:   16-03-05 21:28

Колега Бони с каво да спра да пускам снимки ли кажи пред целия форум че не разрешаваш като основател да се пускат снимки които на теб не ти харесват.Кажи защо не прие предложението да се регистрират юзери само с истински мей който да кажем е платен.Отговори на този въпрос колега Бони.Тогава няма да има случайни и приятелски кръгове.
 Re: ????? И сега???
Автор: fogas   
Дата:   16-03-05 21:31

Даааа, и след малко пак ще вият колко са агресивни простаците... Крадеца ще вика "Дръжте крадеца!"
mikele [smilie24] не им обръщай внимание.
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:32

Микеле,първо едва ли съм ти колега,второ не съм забранявал на никой да пуска снимки,трето не си ти тоя дето ще ми даваш акъл какво да правя и как да развивам сайта.И не си ти тоя на който дължа обяснение за едно или друго.
Пускай си снимки,ползвай си сайта и толкова.
 Re: ????? И сега???
Автор: Pehata   
Дата:   16-03-05 21:33

Може и така да е (N.B: не взимам страна!), но ти като администратор би могъл да се изкажеш по-интелигентно. Хора, които не разбират от намеци, не разбират и от прав текст (говоря по принцип, не визирам Микеле).

Това беше за осирането. По мое скромно мнение.



Публикацията е редактирана (16-03-05 21:34)
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:34

Бих могъл,да,но ми втръсна.
 Re: ????? И сега???
Автор: Pehata   
Дата:   16-03-05 21:37

Е, по спокойно, де. [smilie6]
 Re: ????? И сега???
Автор: Незнайко   
Дата:   16-03-05 21:37

Бони не си я чел само ти. Благодаря че ме
подсети да я прочета пак.
 Re: ????? И сега???
Автор: boni   
Дата:   16-03-05 21:38

Моля.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена