Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Vinsent   
Дата:   02-03-05 11:13

Една идея! Пресъздадена перфектно! И философска - "Моят свят видян през капка вода!

С право събра овациите!!!https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif

Ами сега???
Все едно да изкачиш Чомалунгма или обиколиш света с балон, или прекосиш океана с уйндсърф, или...[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Мен това би ме демотивирало. Много често пътят е по интересен от целта! Трябваше да си сменям хобито[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Но, ти момко, продължавай! Имаш усет, идеи, упоритост и... разбира се нова цел - да надминеш себе си.[smilie24] [smilie24]

Бъди здрав за да ни радваш с още 1000-точкови шедьоври![shtrak] [shtrak] [shtrak]

Аз отивам в банята със сапунерката да снимам капки...


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: scrap   
Дата:   02-03-05 11:17

айде всички на баняя! оох баня охх кеф [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Pehata   
Дата:   02-03-05 11:18

Бе нещо не разбрах смисъла? А има ли такъв???

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: fogas   
Дата:   02-03-05 11:23

Едно рамо, за да стигне 1000, как така 'не разбрах'?! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: scrap   
Дата:   02-03-05 11:25

Както казва нашия виден професор Юлиян Вучков : "Знаете как е при мен,няма мърдане и грешка!" [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Vinsent   
Дата:   02-03-05 11:25

Pehata, ето го:
https://photo-forum.net/i/80659&USER_ID=8027


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: fogas   
Дата:   02-03-05 11:27

Аааа, 'стават и грешки', казал Медната питка и слязъл от таралежката.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: sP   
Дата:   02-03-05 11:56

хм [smilie8]
не мисля че Evil_AVI е виновен че има толкова точки снимката му! той сам писа че има много по-стойностни неща, не разбирам защо обвинявате автора... за мен това показва чиста завист за точки [smilie11]
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

пп: въобще не го познавам автор

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Iv4n   
Дата:   02-03-05 12:07

Offfffffffffffffffffffffff are stia s toq evil avi bee! subral tam nqkvi to4ki i ve4e pametnik 6te izdigate.

areee [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 12:08

Стига спорили бе [smilie5]
Всички в банята [shtrak] [shtrak] [shtrak]
[beer] [shtrak] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: volokin   
Дата:   02-03-05 12:41

Според мен рядко идейна снимка, досега не съм я отварял, точно заради капката, но сега отивам пак да я гледам, влиза в любими, браво Евил, дано наистина е твоя!!!
А на тези които мислят е лесно да се направи им предлагам да пробват!!!![smilie3]

Жалко, че не се появи в конкурса, щеше да спечели !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 12:47

Не вярвам да е лесно, ама довечера ще заложа картечницата на статив пред чешмата [smilie3]
Само как да сменям фоновете, като няма много разстояние до грозните плочки отзад [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: volokin   
Дата:   02-03-05 12:49

стоеф, вземи и сложи картата на света отзад, после снимай капката, ама така че да хване картата както на човека и тогава пусни какво си направил, убеден съм че хич няма да ти е лесно, първо като гледам автора на снимката се е упражнявал доста в това си начинание, за да достигне до тук :-) (съдя по останалите му снимки)

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 13:09

volokin,
точно че не е лесно, затова е интересно [smile]
Виж за картата не се сетих, мислих си за глобус или нещо обемно. Баси колко съм задръстен [smilie18] [smilie18]
Иначе сигурно е като да играеш ТОТО [shtrak]
[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: fogas   
Дата:   02-03-05 13:16

sP, къде видя някой, който обвинява автора???? Напротив, сигурно всички от постващите в тази тема са гласували за тази превъзходно уловена капка.
Моята шега беше към 'рекламния агент'.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Vinsent   
Дата:   02-03-05 13:43

Не бе, fogas! Дори не го познавам момчето. Нито знам от къде е. Беше чисто емоционално! А и малко лично, защото наистина вече няколко пъти, когато съм достигал върха в други области разбира се, съм изгубвал след това интереса.


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Evil_AVI   
Дата:   02-03-05 13:52

Ops, сега видях темата. Искам и тук да благодаря на всички за оценките, но честно да ви призная се чувствам малко неудобно:(
Пак ще кажа че има далеч по-заслужили автори и снимки от моята, още повече че не мисля че съм проявил кой знае какво майсторство. Особено пък в сравнение със снимането на пейзажи, портрети и други.
Vinsent е прав, че това може да ми подейства малко демотивиращо, но пък аз съм само любител и снимам за удоволствие.
Относно самата снимка, хех първоначалната ми идея беще наистина за глобус:), но като не успях да го завра зад мивката, се сетих че ще е далеч по-удобно с принтирана снимка:) А чудесният фокус го дължа най-вече на автоматиката на фотоапарата ми, макар че е сапунерка:p


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Evil_AVI   
Дата:   02-03-05 13:54

така е, с мен вече се случи в една друга област;)

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Iv4n   
Дата:   02-03-05 13:57

Абе сега като е на върха, надли ще занемари снимането хаха. Поне аз не бих го заменил. Може би просто сега всички ще имат големи очаквания от следващите му снимки и така натаък.
Аз лично имам вече идея: взимаш един брой на плейбой, слагаш го на мивката и пак шравиш тоя номер аехаеххаехаехахе [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Iv4n   
Дата:   02-03-05 13:59

О, по възможност с лили иванова [smilie18] [smilie18] Това ще е с един удар два заека :).

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: RossN   
Дата:   02-03-05 14:22

volokin, това е трудна работа за колегата Стоев, с тази голяма пушка, дето си взе, не остана място в банята за него[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: volokin   
Дата:   02-03-05 14:44

що той какво си е взел?

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: RossN   
Дата:   02-03-05 20:17

[shtrak] 20D

Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 21:12

Evil_AVI,
браво за снимката ти още веднъж - не очаквах, че е толкова трудно [shtrak] [beer]
Шапка ти свалям!
Залостих се в банята под кранчето на душа, като предварително проверих дали няма да потече отгоре водата и после да си търся сервизни услуги...
Залепих една опаковка от шоколад Милка за фон, в предполагаемото място на пътя на капките...
Заредих картечницата с 512 МБ Сандиск Ултра 2, заковах я на статива и като почнах да пуцам като картечаря Вася, на откоси на откоси.....
За минутки напълних картата с шидьоври, де не са и за показване [smilie5]
Най-доброто е това, (другите са хептен АРТ)...
Ама идеята ме заинтересува и следващият път ще търся слънце и градинска чешма, а сега ще ходя да си измия кранчето на душа, че като го видях какво е лелееее.......
Още много успехи ти желая и споделяй опит [smilie24]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


https://photo-forum.net/static/forum/2017-04/lqee9912.JPG
https://photo-forum.net/img/189/t_1109789647_Img_-082-crop.jpg

https://photo-forum.net/images/t_1109789647_Img_-082-crop.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Добре че не съм Evil_AVI
Автор: Pehata   
Дата:   02-03-05 21:23

Знам за коя снимка на evil_avi става дума, много е добра. А не разбрах коментара ти и какво влагаш?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна