Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Юлиус Фучик
Автор: murphy   
Дата:   09-02-05 22:35

Някой да учи или да е учил там фотография,
радовно или задочно?

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: snooper   
Дата:   09-02-05 22:54

Ами Смахи учи там редовно, той влиза често, виж и на ICQ-to mu
user: Smahi

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: jumbo   
Дата:   09-02-05 23:17

аз съм учил преди години когато джъмбо беше още млад и да се снима с дигиталка не бе много ясно как[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: Madball   
Дата:   09-02-05 23:40

Tva tam kakvo se vodi vi6e ili kato specializaciq ?

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: Brummaker   
Дата:   10-02-05 08:14

И младия на Brummaker там наливаха знания ... [smilie25]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: m.o.p   
Дата:   10-02-05 08:29

az uchih tam do minalata godina redovno zashto?

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: msld   
Дата:   10-02-05 10:16

az sum uchil tam prez 1982 godina ...

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: access   
Дата:   10-02-05 10:24

и аз съм го завършил ;-) та какво за Фучик?

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: bulLET   
Дата:   10-02-05 10:37

готино даскало:)

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: murphy   
Дата:   10-02-05 11:08

Ами аз уча в момента там задочно, та са чудех дали някой от съучениците ми е форумец

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: Pitarfoto   
Дата:   10-02-05 11:08

Ми да се похвалим и ние че сме минали от там.
Е и . Само мога да ви кажа че това което ми помогна или науча бе че прочетох някои книги и учебници които сигурно нямаше да ги прочета.Та да се върнем на думата това което научих за фотографията бе научено с практика.
Практика от първия работен ден в който постъпих на работа.А тя самата история е следната ,стига да ви се чете.Още не се бях уволнил от казармата(1982 г.) се бях запалил по фотография ,не ми се работеше по распределение в завода.Та с униформата отивам право при директора на фотографията на нашия град и му казвам желая да работя в вашето предприятие ,не разбирам нищо от фотография но имам огромно желание да работя точно това.За мое голямо учудване той ми казва точно такива хора ми трябват.И къде си мислите че ме назначават да точно там в цветна лаборатория, след 3 месеца аз вече копирах цветни снимки а нямах понятие как се копира ч/б .Но там ми беше нужно точно 5 мин. да вляза в час.Та това което съм сега го дължа на една чиста случайност или на един директор който сие бил на мястото и е мислил за своето предприятие. [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: Smahi   
Дата:   01-03-05 23:08

Ammmmm...az si u4a o6te tam bre hora...:))))...zna4i wyw fotografiqta trqbwa da si se obgradil s opitni hora w tazi oblast..kato za na4alo u4ili6teto e dobre...ako ne si napylno obseben ot fotografiqta nqma smisyl da si gubi6 wremeto wytre..za6toto tam moje6 da nau4i6 edinstweno fotografiq..ni6to drugo..ako ne smqta6 da prodyljawa6 w tazi nasoka nqma smisyl..85% se nau4awa izwyn u4ili6teto no bez pyrwite 15% koito ti dawa to... e trudno...samo gledai da ne sane6 kato Pitarfoto 6tot spored men toi e 4owek na koito fotografiqta ne mu sluji,a toi sluji na fotografiqta...

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: Pitarfoto   
Дата:   02-03-05 09:28

Няма нищто лошо да служиш на една такава професия та дори и повече от 20 години.НО с думата ФОТОГРАФИЯ съчетах както се казва"приятното с полезното" Нее имало ден в който да не започвам деня с желание за работа .Само мисълта че ще се изправя пред поредното предизвикателство ме зарежда с енергия. ИМА ЕДНА СТАРА МИСЪЛ ФОТОГРАФИЯТА Е "ПРОСТА РАБОТА НО НЕЕ ЗА ПРОСТИ ХОРА"

Отговори на това съобщение
 Re: Юлиус Фучик
Автор: ancho   
Дата:   02-03-05 11:33

А после всички се бият в гърдите че били аматьори !
Браво бе ![smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна