Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на апарат за начинаещ
Автор: Bant   
Дата:   26-02-05 21:03

Здравейте,
решил съм да уча фотография и като начало май е редно да си избера апарат[smile]

Колебая се между лентов и цифров, ясно е, че и двата вида имат предимства и недостатъци, но какво бихте ме посъветвали, вие профитата мен начинаещия?

Аз лично предпочитам лентовите, например Canon EOS 33V? Искам да правя арт фотография...с времето...[smilie18]



Посъветвайте ме


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: Bant   
Дата:   26-02-05 22:11

Май не съм желан тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: carl_cox   
Дата:   26-02-05 22:17

напротив-решението за дигитален или аналогов апарт е важно и трябва първо него да го вземеш...според мен с хубав аналогов апарт https://photo-forum.net/static/forum/2008-04/dajp2810.JPG
http://www.canon-europe.com/Images/13_156856.gif
-този който си избрал ще започнеш чудесно..обаче разходите ти ще са повечко ако искаш да си реализираш снмиките в дигитален формат...а също и едва ли ще можеш след време да скочиш на какъв да е дигатален апарт след този...



Публикацията е редактирана (26-02-05 22:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: Bant   
Дата:   26-02-05 22:28

И аз мисля така - класика, знам, че ще е по-скъпо, но вълнението е по-голямо, а и мисля, че могат да се правят ефекти, които са невъзможни с цифров, или поне с тези под 5000 долара

А какво имаш предвид, като казваш, че няма да мога да скоча на какъвто и да е дигитален след това?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: Darksorrow   
Дата:   26-02-05 22:31

Май има предвид, че дигиталният над този клас ще е зверски скъп [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: carl_cox   
Дата:   26-02-05 22:34

именно ... darksorrow правилно те е упътил ...[smilie3] мисля че ако наистина си запален и решен да станеш фотограф от класа-давай смело с този аналогов...


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на апарат за начинаещ
Автор: Bant   
Дата:   26-02-05 23:41

Ами май ще е този[smilie24]

Гледам цената е 989 лв. само на тялото, какъв обектив ще е най-подходящ и колко ще струва приблизително?

Я вижте тази оферта заслужава ли си Canon EOS 33V / EF28-105 KIT фотоапарат 35 мм с 28-105 мм обектив за 1219 лева или е по-добре да взема само тялото и отделно да избирам обектив?

После ще търся и курс[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна