Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 praktica DCZ 4.4 vs canon A400
Автор: alex_ad   
Дата:   20-02-05 14:01

Здравейте. Колебая се какъв цифров апарат да си купя. За сега се колебая най-вече между Praktica DCZ 4.4 i canon A400. Чесно казано prakticata има по-добра цена , а и е с вградена 16MB памет, освен това има по-голям обектив и по-голям зум,но никога не съм снимал с praktica. Въпроса ми е имал ли някой от вас такъв апарат и доволен ли е от него. С какъв обектив е prakticata стъклен или пластмасов? Знам че и двата апарата са нисък клас и не очаквам чудеса, но това ми са възможностите в момента. Все пак се надявам от апарата ми да прави чисти снимки и добре фиксирани цветове. Всяко мнение ще ми бъде полезно. Благодаря предварително.
П.С. Разгледах и една Minolta Z10. Има доста по-голям зум от другите два, но е с около 100лв по-скъпа от двата апарата и чесно казано ми е малко скъпичка. Но ако си заслужава ли си?...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна