Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D5100
Автор: KOKAIN4E   
Дата:   30-08-12 19:05

здравейte .

Искам да си продам фотоапарата. Нужни са ми пари за друго нещо.Не ми е спешно,но това е варианта.
Изчетох за 10 дена сигурно хиляди мнения ,препоръчки и оферти за втора ръка модели като моя. Нямам цена за него. От предложение тук ако преценя че е добра оферта ще се разделя с машината.

Купен е декември 2011 с остатъчна гаранция незнам колко му дават от Павилиона
Никон Д5100 с обектив 18-105 мм
с две оригинални батерий ,UV i Polariser филтри,сенник , една
4 гигабайта и една 8 гигабайта SD карти.
Там всички идиотски капачки и кутий оригинални и упътвания които не знам защо ги споменават във всички обяви ги имам също,да.
Чантата не ме кефи и не я предлагам.Абсурдно гадна и неудобна чантичка.
-------------
апарата разбира се е пазен много и не съм професионален фотограф, не знам на колко кадъра е ,няма да лъжа. Според мен може да е на 50 000 знам ли . Пазен е ествествено, кой не зи пази техниката.
няма да казвам всичко колко пари ми е излязло когато го купих.Вече очевидно не е от значение.

-------------------------------------------------

отделно ако някои е заинтересуван имам 2 бр дистанционни спусъци, една малка външна светкавичка с кабел и инфраред оченце (куча марка е, но НЕЗАМЕНИМА когато я стартирваш от вградената светкавица на тялото ,дори от 10 метра.)

имам и динамичен микрофон Sennheiser s845 (на около година но без гаранционна карта) с кабел около 3 метра.

имам и про Статив Vanguard Tracker 1 но ми откраднаха предишния апарат заедно с плочицата която се монтира на главата на статива.



Кажете оферта. ако е справедлива ще ви отговоря , ако не е ,ами здраве :) и купете си нов D5100.Няма да съжалявате,Апарата е убиец.УБИЕЦ. просто по едно време забелязваш че не ти трябва друг и от там нататък истината е в "стъклото" и какво ще снимаш. [smile]
 Re: Nikon D5100
Автор: tziko   
Дата:   31-08-12 11:27

Може да разбереш броя на сработванията на затвора тук: http://nshutter.overfx.net/
Не ми се вярва да е на 50000, но всичко е възможно.
 Re: Nikon D5100
Автор: absynthe   
Дата:   31-08-12 15:04

900лв
 Re: Nikon D5100
Автор: vezzz   
Дата:   31-08-12 15:05

Батерията продава ли се отделно 2-рата ?
 Re: Nikon D5100
Автор: KOKAIN4E   
Дата:   31-08-12 15:48

шотовете са 20234 . гаранцията е до 14 декември 2013

пича с 900 лв, да ходи да си купи сапунерка .( ти добре ли си ве :) или просто се пробваш)

върви си намери за толкова пари това тяло с този обектив ве смешник.
-----------------

втората батерия не се продава отделно, нали ще прецакам комплекта и концепцията на в момента ТАКА изглеждащата оферта ве мой

 Re: Nikon D5100
Автор: absynthe   
Дата:   31-08-12 16:38

Ей абе я не скачай излишно като не си дал цена те пробвам кво толкова...
 Re: Nikon D5100
Автор: vezzz   
Дата:   31-08-12 17:18

ем мой ти колко му искаш та да не се правиш на велик ?
 Re: Nikon D5100
Автор: swob   
Дата:   31-08-12 17:30

1100 лева [thankyou] .
 Re: Nikon D5100
Автор: KOKAIN4E   
Дата:   31-08-12 18:04

не скачам мой. както казах изчетох сума ти оферти. не съм толкова загубен и не съм го намерил на пътя, постави се на мое място [cool] баси дори никовете ни си приличат :D
 Re: Nikon D5100
Автор: KOKAIN4E   
Дата:   31-08-12 18:10

oп.. 18:06 ч. - Продадено всичко без статива. офертата е екстра.благодарности към Д.Д. който писа само на лични.да го ползваш със здраве пич.няма да съжаляваш :)

---------------------------------------------

пичове как се затваря тази тема тук . нещо прави ли се .
 Re: Nikon D5100
Автор: ivajlotokiew   
Дата:   31-08-12 18:18

Би трябвало долу в дясно на всеки твой пост да има надпис: Затвори своята тема. Натискаш върху него и си готов.
 Re: Nikon D5100
Автор: KOKAIN4E   
Дата:   31-08-12 18:34

мерси :)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.