Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon3100 Red + Nikon 35mm f/1.8 DX + Др
Автор: batiniki   
Дата:   27-08-12 01:07

Nikon3100 Red - Имам го от 1 година. На не повече от 3000 снимки, без следи от употреба. Няма гаранция, закупен от USA. Има си кутия, дискове и зарядно - Цена: 500лв

Nikon 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX NIKKOR - Имам го от 1 година, без следи от употреба. Закупен от USA - Цена: 120лв

Nikon 35mm f/1.8 DX - имам го от година, почти не е ползван. Закупен от USA. Нямам кутийката с която дойде - Цена: 300лв

EN-EL14 - Батерия 2бр. - зареждани не повече от 10 пъти, като нови са. Цена на двете заедно: 100лв

SDHC SanDisk Extreme 32GB (Class 10) 30MB/s - почти не е полвана както всичко по-горе. Цена: 70лв

Giottos MH-1303 - Глава за статив - Цена: 35лв

Giottos MH-652 Compact Quick Release Assembly - Цена: 35лв

Lowepro lowepro toploader zoom 55 aw - чанта, в която идеално пасва апрата + 2та обектива + батерии и тн. - Цена: 40лв

Пращам по еконт, от Бургас съм. Утре ще кача снимки на всичко, за информация пишете тук или на телефон: 0883416664 Николай Николаев


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon3100 Red + Nikon 35mm f/1.8 DX + Др
Автор: sk8tony   
Дата:   27-08-12 07:34

Интересувам се от целия комлект.
Имаш ЛС

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР