Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 40D
Автор: ivoet   
Дата:   22-06-12 09:15

Здравейте! Осъзнавам че има доста оферти за 40D из базара, но понеже времето ме притиска бих се радвал да ги получа лично - на ЛС или 0886968115. Поздрави![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D
Автор: ivoet   
Дата:   26-06-12 12:10

up, up, down, down, down, left, right, left, right, B, A, select start.

Очаквам предложения, приоритет за хората с възможност още днес да го изпратят, че почти седмица съм без апарат и ръцете сърбят. 0886968115 Иво

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D
Автор: RandAlTor   
Дата:   29-06-12 11:37

Здравей :)
Още не съм си качил обявата даже, но понеже видях питането ти - продавам тяло Canon 40D много запазено (без каквито и да е видими следи от употреба и реално малко използвано) с карта CF SanDisk Ultra II 2GB и оригиналната японска батерия 1390 mAh от Canon, както разбира се и оригиналното зарядно към фото-апарата!
Цената е 700 лв. кръгло, фотоапарата е в София, аз поемам разходите за доставка по Спиди и се плаща с наложен платеж на куриера или си го взимаш на място при мен.
PS:Прилежащите кабели и дискове могат да бъдат "изровени" при необходимост, но аз не ги ползвам активно и са някъде прибрани из хилядите кутии с техника у дома!

Поздрави - Сашо Геров - 0897 807040!
кв. Манастирски ливади-запад, ул Ралевица 88А, вх.А, ет.6

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D
Автор: ivoet   
Дата:   29-06-12 13:27

Благодаря за офертата, разминахме се на косъм, тъй като буквално преди 2-3 часа взех 40D от колега. Все пак благодаря! Успех с продажбата а цената е добра, така че съм сигурен че бързо ще му намерите нов дом.
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР