Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Свален от продажба
Автор: vaaco   
Дата:   04-07-12 22:11

Подробности в следващия пост


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50/1.4-450 лева
Автор: vaaco   
Дата:   04-07-12 22:11

Здравейте колеги,продавам горе-посочения обектив в отлично състояние,купуван от тук форума от колегата madbiker преди година и половина.Колегата от който го купих,го е купил от Технополис чисто нов и го е използвал много рядко,като от първият ден е бил с Canon UV Haze филтър.Аз за тая година и половина съм направил около 1000 снимки с него.С обектива вървят предна и задна капачка,споменатия по-горе Canon UV Haze филтър,и меко калъфче-така го закупих и аз. Снимки на обектива ще кача по-късно,или утре.Обективът се намира в Сандански,за останалата част от България,пращам с Еконт-провери и тествай преди да платиш,за сметка на купувача!!!Причината за продажбата е че следя друга обява във форума,затова ще помоля и бъдещия купувач за по-голямо търпение.Тел.за връзка 0887 79 69 31;0895 888 727-Георги.Поздрави и [shtrak] !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 50/1.4-450 лева
Автор: vaaco   
Дата:   05-07-12 10:38

Здравейте колеги,поради големият интерес към обектива на лични съобщения първи е писал колегата etoshev в 00-31;втори е колегата MORRENO който ми е писал в 00-38;трети е колегата mimko7,който ми е писал в 09-34 тази сутрин.Ще Ви държа в течение.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР