Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon 70-300
Автор: stiliqnicata   
Дата:   28-03-12 13:26

Продава се телеобектив Nikon AF-S NIKKOR 70-300mm 1:4.5-5.6G цена:750лв.
 Re: NIKON
Автор: Stoimen_82   
Дата:   28-03-12 13:42

Доста изчерпателна обява, направо за изтриване... :) Успех!
 Re: NIKON
Автор: dberov   
Дата:   28-03-12 20:09

Ти си за изтриване, драскач...[smilie23]
 Re: NIKON
Автор: lion4e   
Дата:   28-03-12 20:52

Драскача е ТОЧЕН човек![smilie24]
Ми вие 2 мата с автора сте за изтриване,прочетете си правила за пускане на обяви,какво трябва да съдържа и т.н. ,пък тогава се правете на големи тарикати!
 Re: NIKON
Автор: neqixolvtp   
Дата:   28-03-12 22:19

Супер оферта, каквато обявата - [smilie23] такава и офертата - за никъде.
 Re: Nikon 70-300
Автор: david59   
Дата:   29-03-12 08:50

Ей,търгаша от Добричко..dberov .. изскочи отново от храста!Абе,човек ти сън ли не спиш!Щом някой не хареса някоя обява и стражарят ..dberov .. веднага е на линия!Колко колеги ти писаха да се огледаш,ама ти....!

А,за Stoimen_82
пишеш врели-некипели!Ама така е като си от Добричко и не познаваш човека!!![smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (29-03-12 08:54)
 Re: Nikon 70-300
Автор: Stoimen_82   
Дата:   29-03-12 14:01

Господин Беров, Вие първо сложете поне една снимка в профила си, после прочетете правилата на този сайт, които явно не желаете да се спазват, не ме обиждайте по какъвто и да е начин, защото аз не го правя и мисля, че Вие нямате право да го правите. В този форум за покупко-продажби е пълно с такива обяви, въпреки че администраторите си направиха трудна да го напишат с червени букви над всичко:"ВАЖНО! Прочетете правилата! Обяви, които не са в съответвие с правилата или не са в подходящата секция ще бъдат изтривани!".

Така че господине, моля не ми пишете, кой е за изтриване, а се замислете... и не обиждайте хората току-така. Аз нямам нищо против колежката, която е пуснала обявата, но имам против начина по който е написана самата обява, нека да си спазваме простите правила и всичко да е подредено и що годе разбираемо за всеки, който ги гледа.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.