Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon underwater camera d10 повредена
Автор: panio   
Дата:   11-11-11 13:12

Апарата се наводни от копчето за пускане и всичко трябва да е изгоряло, канон бг не искат да го оправят без пари , казаха ми да си купя нов щяло да е по евтино , и не може да се оправи ако му трябват части на някои .... всичко си е комплект ползван е 3 месеца , купин е зимата на 2010 декември .... цена на всичко 200 лева, може коментар на цената , само батерията в Techno-polis е 99 лева без зарядно :)

https://photo-forum.net/static/forum/2011-11/goum0132.JPG
http://images.digitalcamerainfo.com/images/upload/Image/new/reviews/2009/CANON/D10/body/CANON-D10-bo


+ бонус калъфче

Отговори на това съобщение
 Re: Canon underwater camera d10 повредена
Автор: peter_m   
Дата:   11-11-11 13:21

Да си купиш подводна камера, да е още в гаранция и да се наводни ... и да ти искат пари за ремонта (на практика трябва да ти сменат всичко вътре) ... аз на твое място щях да подам оплакване в КЗП.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon underwater camera d10 повредена
Автор: panio   
Дата:   11-11-11 13:48

е да бе ама излезе че не сам се грижил за камерата както трябва , щото след всяко гмуркане трябваше да е цопвам в сладка вода , а аз не го правих всеки път , и аз сам си виновен спукано е оплатнението от натрупване на сол, а тз подводна камера е най добрата с която сам снимал под вода ... :/



Публикацията е редактирана (11-11-11 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon underwater camera d10 повредена
Автор: panio   
Дата:   13-11-11 20:36

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР