Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търси се Дизелар за начинаещ (никон)- НАМЕРЕН
Автор: turntablism   
Дата:   23-09-11 16:16

Здравейте колеги! Един мой приятел иска да закупи първият си ДСЛР и аз пускам обява от негово име.

Бюджетът е 550 лева

Желателно е да включва тяло (+ батерия и зарядно) и някакъв обектив. Търси се никонско тяло, но може да предлагате всякакви оферти. Препоръчително е да са запазени, а не с останали няколко капки живот. Примерно може д40 + 18-70 или някаква подобна комбинация.

Чакам офертите ви на ЛС или тук в темата :)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се Дизелар за начинаещ (никон)
Автор: milenig   
Дата:   24-09-11 12:02

Имам го колега Nikon D40 със обектив Nikkor 18-70. Състоянието им е 10/10 като нови. Кадрите са му около 16500. Пълна комплектация.

Тел. 0882 402430

пп при желание може да се комбинира с нов 55-200vr или да се даде само тялото, или както се разберем ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се Дизелар за начинаещ (никон)
Автор: turntablism   
Дата:   01-10-11 11:45

Намерен, Благодаря за офертите и се извинявам ако съм пропуснал да отговоря на някой. Хубав ден

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР