Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Намерен!!!
Автор: van4o94   
Дата:   07-08-11 14:33

Купувам сапунерка или турбосапунерка. Искам да има пълни ръчни настройки, това ми е най-важното. Предпочитани марки: Никон,Панасоник,Канон,Самсунг...
Цена: давам около 300. Зависи от състоянието от състоянието на фотоапарата ( козметичното, дали има гаранция..на колко кадъра е). [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   07-08-11 15:17

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&product=7423&show=additional

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: van4o94   
Дата:   07-08-11 21:25

Не е зле апаратчето, но мисля че от пазара мога да намеря по-добър за тея пари. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: clipse   
Дата:   07-08-11 21:37

За тия пари Panasonic FZ18 и FZ50 са според мен най-доброто, като кое точно ще вземете зависи от това дали за вас е по-важен широкия ъгъл и компактните размери на 18-ката или допълните възможности на 50-ката (като обувката за светкавица например) и много по-удобния му контрол.[smile]
Естествено препоръката ми предполага, че няма да ви пречи да снимате в RAW, в противен случай Canon S5 IS е вашето апаратче според мен.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: van4o94   
Дата:   07-08-11 21:41

Абе този Канон много ми хареса, даже сега видях да се продава един в пазара само за 250лв, но като видях че е с АА батерий се отказах. Иначе е супер канона. Аз имах ФЗ28 преди Никона (Д3000), и сега пак ако намеря нещо подобно направо ще го взема, фз50 примерно. Много са готини фз серията им, особено след фз18.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: venikon   
Дата:   07-08-11 21:43


Продавам първият цифров фотоапарат на синът ми.Както някои колеги ги наричат "турбосапунерка" в перфектно козметично и техническо състояние в комплект с две карти- Compact Flash 256 MB и XD-Picture card-2 GB + чанта.Цена-300 лв. http://www.dpreview.com/reviews/fujifilms7000/page3.asp
От Варна съм тел: 0879823702-Венци.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: clipse   
Дата:   07-08-11 21:46

Канона е с АА батерии, да. Това не е огромен проблем обаче, дори напротив. Държат поне колкото, че и повече от литиево-йонните на паналайките, а и 8 (2 комплекта от по 4) са на цената на една за панасоник. Единствения проблем е, че тежат повече от литиево-йонни, но добавеното тегло не е повече от 30-40 грама.[smile]
Иначе щом сте имали FZ28, значи знаете за какво иде реч. Само да кажа, че FZ50 е по-стар, не по-нов модел от FZ18/28, но въпреки това за мен е по-добър, защото е по-висок клас и наистина е много удобен и пълен с функции. Имах такъв и много ми хареса, продадох го, защото просто вече не ползвам сапунери.[smile]



Публикацията е редактирана (07-08-11 21:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: van4o94   
Дата:   07-08-11 22:06

Ами и аз много ми се иска ДСЛР, но за момента няма как просто. Трябват ми едни 550лв, ако искам нещо що-годе добро, а мога да дам 300-350лв, зависи от апарата. Фз 28-цата наистина са много добри, страшни снимчици ми правеше моята. Сега може пак да взема нещо от ФЗ серията им.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: devil_87   
Дата:   08-08-11 10:31

Абе събери още 100-150лв. и си вземи 300/350Д или Д40/Д50 на старо с китовия обекти и не се занимавай с глупости... [beer]



Публикацията е редактирана (08-08-11 10:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: van4o94   
Дата:   08-08-11 11:31

аз и сега мога да взема 300 и 350 Д на старо, ама не искам толкова стар апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: devil_87   
Дата:   08-08-11 11:47

Ами ти си знаеш, аз само давам съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: van4o94   
Дата:   08-08-11 20:14

Между другото съм от Варна. Препоръчително е фотоапарата да е от тук, но може да пътува и с еконт.

Отговори на това съобщение
 Re: Купувам турбо/сапунерка с ръчни настройки.
Автор: gmir   
Дата:   08-08-11 23:12

това
не се занимавай с втора употреба сапунери
предлагам вземи си този модел перфектен е за парите си напълно има всичките настройки на DSLR от ниския клас и екстри от скъпите сапунери или направо скачай на DSLR

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР