Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся евтин DSLR - около 350лв.
Автор: van4o94   
Дата:   03-08-11 22:47

Имам 350лв. за сега, и търся този модел Канон тъй като са по евтини. Моля пишете в темата и на ЛС. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 350D
Автор: florit   
Дата:   04-08-11 08:35

имаш лс [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 350D
Автор: omega-art   
Дата:   04-08-11 09:38

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=437986&t=437986&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 350D / 400D
Автор: van4o94   
Дата:   04-08-11 11:39

Може Канон 350Д/400Д/ Някой по-стар Никон/ възможно е да взема и само тяло.



Публикацията е редактирана (05-08-11 20:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 350D / 400D
Автор: van4o94   
Дата:   05-08-11 20:14

up!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся евтин DSLR - около 350лв.
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   05-08-11 20:39

Не че ти давам акъл, но в една съседна тема clipse продава един прекрасен 300D. Може и да не е върха на технологиите, но в сравнение с всички тела, които ще намериш на цена 300-350 лв. има и много предимства - едър пиксел на CMOS матрица, ниски нива на шум, удобно и енергономично тяло. С матрицата на 10D, но позволяващ и EF-S на Канон.
За парите, с които разполагаш този избор ще ти даде шанса да мислиш за по-свястно обективче - например поне стабилизирания китак, който върви към 150-160 лв. май в базара. Ако вземеш за повече пари 350D или 400D и се наложи с остатъка да си купиш например стария нестабилизиран 18-55, вероятността да останеш разочарован е по-голяма. Не защото новия китак е стабилизиран, а защото е оптически по-добър.
Това, което ще трябва да преглътнеш с 300D-то е по-мудната работа и по-малкото пиксели. Само ти обаче можеш да прецениш дали това ти е приоритет.

И в края - това е само мнение, аз не съм капацитет [smile]
И като избереш веднъж не мисли за отхвърлените варианти, а се наслаждавай на това, което ще имаш [smile] Няма перфектен избор в света.

Успех в избора [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся евтин DSLR - около 350лв.
Автор: clipse   
Дата:   05-08-11 21:54

Благодаря на HSGeorgiev![smile]
Искам да допълня само, че 300D-то е по-големичко, което за мен лично е предимство. Захвата му е много удобен (моите педи са по 23 санта - не е много, но определено усещам 350D/400D като малки и неудобни). Спор няма, че е по-мудно, но това се усеща само при запис на кадрите, иначе никога не ми е пречило да хвана момента, дори при доста динамични ситуации.
Друг минус е, че просто потребителя няма никакъв контрол върху ползвания режим на мерене - единственото, което хакнатия софт не оправя... Това досега ми е пречило в много малко ситуации, и когато свикне човек, брака се свежда до минимум. Още повече, че меренето на апарата е консервативно и в повечето случаи недоекспонира, което е за предпочитане пред преекспонацията. [smile]
Последно, за мен лично е голям плюс, че 300D ползва BP 511/511А батерии - същите като на ХХD серията, както и на първите апарати от G серията. Освен всичко друго, предлагат и повече капацитет и карат доста снимки.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР