Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon PowerShot G1 и светкавица.
Автор: clipse   
Дата:   23-09-11 13:22

Продавам апаратчето от заглавието. Купено е от базара преди няколко месеца, в което време съм го ползвал няколко пъти. [smile]
Продавам го, защото го взех от любопитство и вече се наиграх.[smilie5]
Продава се само апарата - няма батерия, зарядно, кабели и т.н. Така го взех, така го и продавам, но на доста по-ниска цена, както ще се уверите.[smile]
Към него все пак давам CF карта 256 MB (100 снимки в RAW и 200 в JPEG) и ИЧ дистанционо JJC, съвместимо и с трицифрените DSLR-и на Canon.
Всеки, който има DSLR на Canon с батерия BP-511/511A, може да веднага да ползва апаратчето. Също ако имате който и да е модел от G серията до G6 включително, отново батерията е същата.
Козметичното му състояние не е много добро (вижда се на снимките), но функционално е напълно изправно![smilie3]

Цената, която му търся е 30 лева.
За по-малко не си заслужава да се праща...

Светкавицата е TTL, но поддържа само E-TTL без E-TTLII и съответно не работи с по-новите тела на Canon. С G1 бачка перфектно, работи и с всички DSLR-и до 30D включително и до 400D също включително. Останалите неща за нея ги пише на кутията и (има я на снимките).

Цена за светкавицата - 30 лева. Смятам, че е отлична, при положение, че съм я купувал за 70, а както виждате на снимките нова е била 130...[smilie8]

Всичко се намира в Хасково, но може да се прати навсякъде в БГ, за ваша сметка с опция за преглед и тест преди плащане.[smile]

Снимки: ТУК
 Re: Продавам Canon PowerShot G1 и светкавица.
Автор: mihalo   
Дата:   23-09-11 13:33

Л.С.
 Re: Продавам Canon PowerShot G1 и светкавица.
Автор: clipse   
Дата:   23-09-11 13:38

mihalo, нещо не виждам ЛС от вас...
 Re: Продавам Canon PowerShot G1 и светкавица.
Автор: clipse   
Дата:   23-09-11 14:06

G1 е ПРОДАДЕН

Не очаквах такъв голям интерес, едва смогнах, но отговорих на всички, които ми писаха.
За другия път ще давам телефон направо...[smile]

P.S. Светкавицата за момента (отново...) се сваля от продажба. Не я бях пробвал на пентакса ми, а с него си светка, макар и на пълна мощност - става за отразена.[smile]



Публикацията е редактирана (08-10-11 16:53)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена