Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D90 body
Автор: georgizdr   
Дата:   21-11-10 18:04

Продавам Nikon D90 на 15177 кадъра, закупуван от САЩ. Вътрешният информационен дисплей на апарата (този във визьора) не работи, но това не оказва влияние върху функционалността му. Снима отлично. При желание мога да изпратя снимки.

Идва в оригиналната кутия с всички прилежащи аксесоари и документация. Включвам безплатно 2ра оригинална батерия(EN-EL3E) на стойност 89лв!

Причина за продажба: Nikon D7000


Цена: 1000лв


Апаратът се намира в София. За повече информация се обадете или пишете ЛС.

0898 20 64 69
Георги

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D90 body
Автор: clipse   
Дата:   21-11-10 18:16

Дисплея във визьора не работи и това не оказвало влияние върху функционалността?! [smilie10]
Само аз ли следя през цялото време този дисплей?!
Тъкмо си помислих "Ето най-после добра оферта за Д90"...
Поне носен ли е в сервиз, за да кажат колко ще струва ремонта и възможен ли е изобщо?
На тези кадри и с този дефект ще е малко сложно да го продадеш на обявената цена.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D90 body
Автор: nebesniq   
Дата:   21-11-10 18:17

Късмет,Ще ти трябва![smilie10] [smilie18]



Публикацията е редактирана (21-11-10 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D90 body
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   21-11-10 22:07

Брееее, че това ли са наистина тук цените на Д90? Някой тук трябва съвсем да се е повредил - чудя се дали съм аз или някой друг, обаче... [smilie10]

Във Фотосинтезис в момента Д90 заедно с 18-105 VR е към 1600 лв с две години гаранция чисто нови!
А тук се продава откровено повреден чат - пат на същата цена - то новия обектив е към 500 лв. май...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D90 body
Автор: mopt   
Дата:   21-11-10 23:38

Нека продава, пазарът ще определи цената (която е доста надолу според мен).

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D90 body
Автор: da.fo   
Дата:   21-11-10 23:59

georgizdr, искам да уловя момент при снимане със светкавица и как да разбера , че е заредила .... да се дръпна от визьора и погледа светкавицата ли [smilie11]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР