Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблеми с фокуса
Автор: harisma   
Дата:   17-12-08 15:49

Става въпрос за Canon PowerShot a720.При снимане на близки предмети фокусът никакъв го няма, при натискане на копчето наполовина - моментът когато трябва да фокусира преди снимането преди се чуваше един специфичен шум от настройването на блендата и фокусирането, а сега този звук ми се струва малко "стържещ" и фокус няма.Проблема се наблюдава и при далечни предмети, то не винаги, при оптично увеличение фокус изобщо нямал Убеден съм,че не е от настройките, защото го ползвам от доста отдавна.Най лошото и същевременно най същественото е, че го изпуснах няколко пъти (въпреки, че има специална удъроустойчива калъфка)Най вероятно проблемите идват от там...много ми е жал за апаратчето и силно се надявам да не е от това но, но друго обяснение няма.Каква е причината според Вас и къде мога да я отстраня.Много благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми с фокуса
Автор: vgramatikov   
Дата:   17-12-08 16:21

Ако е в гаранция го давай :)
Ако не сервиз..
И си го пази повече после [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми с фокуса
Автор: asahi   
Дата:   17-12-08 16:24

Свиквай с идеята да го сменяш.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми с фокуса
Автор: harisma   
Дата:   17-12-08 16:25

Гаранция - Франция - изтекла е вече
а колкото до сервизите, преди години имах проблем с един HP - въпреки че веше в гаранция, проблема си беше фабричен - не ми го оправиха, само ме мотаеха докато не му изтече гаранцията и толкова.
Къде може да ми предложите да го "заведа" на ремонт.Защото по темите които чета, отремонтирането е нож с две остриета - на кой ще попаднеш, дали ще го оправи или по лошо няма да стане...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »