Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: meraklia_pz   
Дата:   18-10-08 10:07

Здравейте :) искам да направя подарък на приятелката си и съм решил да бъде такава фото рамка. В последно време доста навлязоха и според мен все повече ще се налагат на пазара.
Затова ако искате да се споделя опит от хора които имат,какво им харесва и какво не в тяхните.Предимства и недостатъци на различните модели.
Аз за сега лично съм се спрял на
MUSTEK PhotoFrame PF-A700A
дизайна ми харесва,можа да бъде хоризонтално или вертикално разположението и,което също е добре.
Едно не мога да си обесня,пише че може да отваря снимки до 12 mb ако не се лъжа,но резолуцията като е по голяма(няма да има проблем да ги отваря)....или ?

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: asahi   
Дата:   18-10-08 10:22

Ако искаш да получиш хубаво избражение си направи ресайз на снимките до резолюцията на екрана.
По-хубавите рамки са с по-голяма резолюция, повече файлови формати и повече допълнителни софтуерни функции. Останалото е дизайн и маркетинг.

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: bobihot   
Дата:   18-10-08 23:57

Виж и какви цветове дават, как се променя образа при различен ъгъл...
При тея цени, ГПС-а ми върши работа, а и др неща умее

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: meraklia_pz   
Дата:   19-10-08 09:54

ГПС ? това ресайсване нещо много не ми харесва :( ще видя,нещо почвам да се разколебавам.
мерси :)
нещо да предложите,достатъчно атртактивно ???

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: surg   
Дата:   19-10-08 10:35

и аз се порових доста из темата
има важни няколко фактора....


1. МНОГО важно резолюция на дисплея наималко 800х600 пиксела, тези които са под това изглеждат зле ....много зле
2. цена
3. всичко останало
4. в всички случаи я вземи в ръце и виж как изглефжда на нея една твоя снимка....



до размера на фаиловете.....ще трябва да се прави ресаиз на снимките до един примерен размер от 1600х1200 да речем макс.....хем да заемат по малко място, хем да се зареждат визуално по бързо...



Публикацията е редактирана (19-10-08 10:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: flamm   
Дата:   19-10-08 19:14

По-добре й купи парфюм за 150 лв., а за останалите, отпечатай няколко хубави снимки, които да слага в обикновена рамка.
Между другото въпросната дигитална рамка е с резолюция 480 x 234 пискела, сам направи сметка какъв зашеметяващ детайл ще докарва ... иначе отваряла до 12МВ файл - смях!


Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: Naci4a   
Дата:   19-10-08 20:11

Ами ще се съглася с колегата, че снимки най-добре да се вадят на хартия ! Аз в последно време вадя 20/30 и съм много доволен. Ако си намериш и къде да ти ги рамкират като хората с едно приятно паспарту, ще е много по-добре от тия измислени цифрови рамчици. Имай предвид че снимка отпечатана в размер 60/40 и рамкирана ми излезна 40 лева и това в Благоевград, а ако си от София сигурно ще ти е по-евтино !

Отговори на това съобщение
 Re: Видове Мултимедийни фото рамки !
Автор: meraklia_pz   
Дата:   19-10-08 23:58

Хора невероятни сте :)
Благодаря ви много !
Колкото до рамката,ами те жените(повечето)ресайз и качество на картината,трябва да направип нагледно сравнение за да те разберат иначе пълна мъгла.
surg -прав си за всичко :)
flamm - пърфюм не е зле,но си мислих малко по нататъка,но все пак мисля,че тя би избрала пърфюма ;) и като допулнение няколко отпечатани снимки(или рамкирана) ще стане бомба,нали така
Naci4a :)

Още един път ви благодаря

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »