Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Konica, Kodak или Fuji?
Автор: xxlogre   
Дата:   04-08-08 20:26

Кои са по-добри от тези:

Konica VX 400
Konica Centuria 400
Kodak Gold 100
Kodak Gold 400
Kodak Gold 200
Fuji Superia 400
Fuji Superia 100

(Снимал съм на някои от тях, но не се наемам да направя обективно сравнение.) Може би някой с по-голям опит би се наел да даде съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Konica, Kodak или Fuji?
Автор: mik   
Дата:   04-08-08 20:53

Fuji батка. Кониката я спряха от производтство макар че аз много я харесвах. Голд малко ми е куцал все нещо не ме кефеше. Но фуджи 100 ако е за по-светло времето па и със светкавица та я.

Отговори на това съобщение
 Re: Konica, Kodak или Fuji?
Автор: xxlogre   
Дата:   04-08-08 21:52





Публикацията е редактирана (05-08-08 00:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Konica, Kodak или Fuji?
Автор: tomz   
Дата:   05-08-08 16:25

Няма идеален! Fuji 100 e най-остьр, най-контрастен и най-фин от трите, но тенденцията кьм розовеене разваля удоволствието от снимката донякьде, особено ако е портрет. Коnica е прекалено банален, отново с малко розово и студени цветове. Kodak жьлтее и зеленото е особено, топли цветове, сьздава приятен ефект, особено Gold 100, но не е евтин и е малко труден за намиране. При Gold 200, много хубави цветове, но е леко груб, забелязват се зьрната малко. Superia 200 e по-балансиран от Superia 100 според мен, няма го розовото толкова, но отново за сметка на детайлността, вьпреки 4е за 200 е сравнително фин. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Konica, Kodak или Fuji?
Автор: haaho   
Дата:   05-08-08 16:26

micro 4/3 [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Konica, Kodak или Fuji?
Автор: xxlogre   
Дата:   05-08-08 16:37

Вече си поръчах повечко Superia 100 и по няколко от другите за проба. 10q people!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »