Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фотографи от Търговище
Автор: fOrLoN   
Дата:   26-05-08 16:04

Аз съм сега 11 клас. С класа ми сме заинтересовани от сега за бала. Искаме да си осигурим фотограф, който ще може да заснеме събирания и балът ни догодина. Също така и искаме филм. Не сме се разбързали особено, искаме да помислим и да решим кое е най - доброто за нас. Ако има фотографи от Търговще, моля ви дайте ми линк към някакви снимки, клипчета, правени от вас..портфоио? :) Също така цената е важна - не можем да платим безбожно много. Важното е първо да се убедим в качеството и да ни хареса, а после ще мислим за парите.


Отговори на това съобщение
 Re: фотографи от Търговище
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   26-05-08 16:13

Ами вижте сега качеството и парите вървят заедно
Искате хем снимки хем видео...Това са 2 различни услуги...Не очаквайте от фотографа да ви прави и видеото или ако намерите такъв, качеството няма да е задоволително. Просто е невъзможно да се снима едновременно с камера и фотоапарат и да се търси качество.Който ви разправя обратното е най-малкото несериозен или критериите му за качствени снимки са вадене на стоп кадри от виеокамерата.

Отговори на това съобщение
 Re: фотографи от Търговище
Автор: fOrLoN   
Дата:   26-05-08 16:20

Да, защото вече ни предложиха един и не сме много съгласни крайния резултат да е такъв. И аз мисля, че е невъзможно и двете да са на ниво с един и същи човек, но засега по - важното е фотографа. Моята идея е да има накрая албум със най - хубавите снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: фотографи от Търговище
Автор: numus   
Дата:   26-05-08 21:55

Здравей Ако искащ погледни албумите на Випуск 2008 от 2 соу -12 б кл. Икономически техникум 12б и12д кл.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »