Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кодак Z 812 IS
Автор: KOKOMANIA   
Дата:   27-03-08 16:37

Здравейте, замислям се за нов цифров фотоапарат с по-голямо оптично приближение и възможност за нелошо видео. Спрял съм се на този Кодак - Z 812 IS. И тъй като имам и една 3 MP сапунерка на същата марка, от която съм много доволен , се чудех дали новият ми избор е добър или можете да ми дадете по-добри алтернативи.
Благодаря на всички , които искажат смислено мнение по питането ми !

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: KOKOMANIA   
Дата:   27-03-08 16:52

жалко , че авторът не може да редактира първите си мнения във всяка тема във форума, иначе щях да отстраня правописните си грешки с удоволствие [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: zaiko   
Дата:   27-03-08 18:08

Аз бих избягвал кодак... Кажи си горната граница на бюджета и ще ти помогнем много лесно [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: kokomania   
Дата:   27-03-08 19:08

Ами горната граница ми е до 600лв- не разполагам с много свободни средства!

А ревютата които четох за Кодака са много добри, особено за качеството на Лещите и видеоклипа- естествено на фона на цената!

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: kokomania   
Дата:   27-03-08 23:58

има ли предложения?

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: Yozo   
Дата:   28-03-08 01:44

Тука в България кодак ги плюят, незнам що. Имал съм 2 сапунерки кодак, бях доволен доста.

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: gecko   
Дата:   28-03-08 21:23

Сапунерките на Kodak (те друго не правят) са толкова добри, колкото и сапунерките на останалите марки. Ако ти е харесал даден модел - иди в магазина, виж го, и ако ти хареса, вземай го [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: kokomania   
Дата:   28-03-08 21:44

Нека питам по друг начин

Моля препоръчайте ми фотоапарат с добър оптичен зум , който прави хубави снимки и прилично видео !

Явно по темата за Кодака няма койда ми даде съвет!А не ми се вярваше , че никой не го притежава !

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: dideron   
Дата:   29-03-08 20:44

Коко ами зависи колко оптичен зум те удовлетворява.Примерно аз снимам с Канон 710ИС -той има 6 пъти оптичен зум.Засега съм много доволен от апарата.Има някаква разлика в цветовете между Канона и Кодаците ,които съм използвал-при ниска осветеност Канона го избива на едни виолетови нюанси,това се наблюдава и при клиповете.Но като си поиграеш с ръчните настройки на светкавицата заприличват нещата.Доста настройки има ,аз избягвам да бърникам много.Като цяло Канона прави по-добри снимки от стария ми Кодак 7630.Ако се интересуваш и ми дадеш електронен адрес мога да ти пратя снимки да видиш.Тук също има снимки и ревю.http://dpreview.com/
Аз най-харесвам това че е доста компактен.Има и стабилизация.Мисли ,важното е ти да си харесваш машинката.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кодак Z 812 IS
Автор: kokomania   
Дата:   31-03-08 13:46

dideron, благодаря за мнението!

От два дни съм Горд Собственик на въпросния Кодак Z812 IS.

Първите ми впечатления са много добри! Започвам активно разучаване на настройките му, но за момента този апарат покрива моите изисквания напълно. 12х Оптичен зум; Лекота- Работи само с 2 АА батерии и заедно с тях е 340-350 грама. Доста ръчни настройки, за да мога да си блъскам главата как ще станат по-добри снимките , както и добре действащи автоматични настройки- за да не ме блъска в главата жена ми , когато снима [smilie5]
Възможността да записва HD video със стерео звук също не е за пренебрегване, макар че ако искате да правите холивудски блокбъстър - насочете се към професионална камера[smilie6] !

С две думи- мисля че е много добър фотоапарат за любител като мен на напълно приемлива цена!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »