Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднати видеокамери
Автор: icokarpata   
Дата:   18-01-08 09:01

Добър ден, съфоромци.
Вчера майсторите разбивачи минаха и през мен и ми отмъкнаха две камери едната е Панасоник модел NV-GS 120 и сериен номер F4HC00608 доста поочукана и със счупен страничен дисплей а другата Сони модел HVR-A1P и сериен номер S01-1313220 или P-02081310 тази камера беше на 3 снимачни часа. И двете са взети заедно с микрофони осветление зарядни батерии и всички останали аксесоари. Моят тел е 0889828177
Моля Ви ако на някой от някъде му попадне предложение за тези двете или ги зърне в някой оказион...да се сети за мен, за което ще му благодаря и сега и след това.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднати видеокамери
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   18-01-08 09:28

Щом е била само на три снимачни часа, сети се от къде си я купил. Иначе - успех с намирането на техниката!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднати видеокамери
Автор: icokarpata   
Дата:   18-01-08 09:33

Купих я от интернет магазин и ми я докараха куриери ама не до в къщи а си я взех направо от ЮПС - и там не съм оставал адреси - демек трудно ще са доставчиците.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »