Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: EMILEN   
Дата:   03-10-07 20:21

Видях го в една заложна къща, но няма никакви аксесоари към него освен картата. Според вас заслужава ли си да дам 250 лв?

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: asahi   
Дата:   03-10-07 20:23

Изглежда досущ като краден.

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: EMILEN   
Дата:   03-10-07 20:31

Това дали е краден какво значение има в случая? Аз питам дали си струва да дам 250 лв за него.

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: vladihg   
Дата:   03-10-07 20:33

Дали апарата си струва може да видиш тукhttp://www.dpreview.com/reviews/specs/Sony/sony_dscw7.asp

и като провериш на място в заложната къща дали футкционира нормално.

Апропо ти ли искаше преди година от един друг сайт моя ЛЖ Ф700П Флатрон[smilie10] Аз още не съм го продал[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: EMILEN   
Дата:   03-10-07 20:37

Абе хора питам ви дали 250 лв си струват, какво да гледам в dpreviw - там не пише на колко се оценява апарата към днешна дата. Чел съм достатъчно за този фотоапарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: vladihg   
Дата:   03-10-07 20:45

[smilie23] Лично според мен не си заслужават но иначе апарата е хубав за малки семейни снимки. Щрака с наситени и ярки цветове и снимките са като цветни картички[smilie25] Това на мен обаче лично не ми допада и преди 2 месеца продадох новото си Сони В70 което е наследник на тоя модел[smile]



Публикацията е редактирана (03-10-07 20:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: senna   
Дата:   04-10-07 06:20

EMILEN - Заслужава си. Имам такъв и още си го ползвам, прави страхотни снимки на автоматичен режим, добра матрица за класа си, много е удобен за всеки ден, ръчните настройки са малко но ... както казах на автомат снима много добре [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: solo5   
Дата:   04-10-07 09:16

Автор: EMILEN
Дата: 03-10-07 20:31

Това дали е краден какво значение има в случая? Аз питам дали си струва да дам 250 лв за него.


ти у ред ли си [smilie10]
и ако е краден и разбереш, че е бил на някой форумец след време няма ли да ти пука [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: doca   
Дата:   04-10-07 09:30

За съжаление критериите за морал в днешно време се преплитат идиотски с проблема оцеляване, т.е. ПАРИ.
Такъв критерий дали е краден или не, никой вече не го интересува.
Аз лично не бих го купил, защото е апарат извън изискванията ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   04-10-07 10:00

Аз не бих го купил по следните причини:
1. Не се знае през колко ръце е минал и дали след седмица няма да става само за отварачка за бира.
2. Няма значение дали е краден от форумец или някой друг, така се стимулира пазара на крадени вещи - в случая фотоапарати, ако им минава номера-пак ще крадат. Ако трудно се продава, по-малко ще се краде. Другия път може да съм аз на пангара.
Така де, това е мнението ми. А дали фотоапарата става - първо помисли какво ти трябва на теб, какво искаш да снимаш, разбираш ли от фотография или искаш просто да се учиш, а не се хвърляй на ниската цена. Получава се като онази мания в началото на 90-те да си купуваш боклуци (пример - рендето "Вьорнер"), само защото ти казват, че е на половин цена. А после оставаш без 3 пръста.
Успех [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: kadar   
Дата:   04-10-07 10:22

Изобщо не си струва да даваш пари за тая мотика ! Ма хич .....дори .....

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: otvorenia   
Дата:   04-10-07 11:29

Абе ЕМИЛИЕН-е, ти си едно РЦ.
Ако не знаеш питай някой Батко какво значи.
Тука за отрицателно време изръси 100 глупости.

Без изобщо да знам за каква жмичка СОНИ става въпрос ти казвам че не си струва.
В случая не визирам апарата а подхода



Публикацията е редактирана (04-10-07 11:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: aleksi_alev   
Дата:   04-10-07 16:07

Някой, който е дал 640 лв. за нов такъв апарат преди 2 години, едва ли ще иска само 250, т.ч. е краден 100%[smilie23] , или много строшен[smilie23] , а може и двете. [smilie23][smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: vladihg   
Дата:   04-10-07 20:00

Според мен ако беше краден цената щеше да е по-ниска.
Аз продадох стария си цифрак като му взех 10% от цената за която го купих защото бях решил че имам нужда от нещо ново.
А подобно чисто ново Сони В70 на 1 месец също го продадох със 150 лв. по-малко от цената за която го взех защото ми стоеше като миниатюрна детска играчка в ръцете и правеше много шарени снимки .[shtrak]



Публикацията е редактирана (04-10-07 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: EMILEN   
Дата:   04-10-07 20:55

Е аз като го купя ще ми дадат документ, че съм го купил от заложната къща. Ако е краден да няма върху мен да падне половината от вината, че да ме интересува? А и ако не го купя аз, ще го купи друг.

Отговори на това съобщение
 Re: Струват ли си 250 лв за SONY W7 с 2 GB карта
Автор: ALEX-OK   
Дата:   26-01-08 14:20

Пич, виж каква му е цената тук :
http://www.pazaruvaj.com/cifrovi-fotoaparati-c40/sony-cyber-shot-dsc-w7-p207091.html
значи фотоапаратчето си е добро,зависи за какво искаш да го ползваш... И защо всички си мислят че задължително е краден ...АМИ АКО ГО Е ЗАЛОЖИЛ ЗАЩОТО Е ЗАКЪСАЛ ЗА ПАРИ И НИКОЙ "ПРИЯТЕЛ" НЕ МУ ДАВА НА ЗАЕМ ЗА ДА СИ ПЛАТИ ДРУГИ БОРЧОВЕ ИЛИ НЯКОЯ СКАПАНА ДЪРЖАВНА СМЕТКА (парно,ток..) ??? Естествено че има и крадени стоки там, НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »