Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Лепенки
Автор: 21   
Дата:   20-09-07 06:21

Здравейте,

преди време имаше цяла тема посветена на предпазването на дисплеите на дигиталните фотоапарати. Във въпросната тема, която не мога да намеря, беше споменат мобилният на едно момче- май се казваше Йордан, който продава лепенки за дисплеи и един куп народ си напазарува от въпросните включително и аз.

Проблемът е, че ми трябва телефонът му спешно за да купя, но не мога да го намеря. Моля, ако някой го има, да ми го напише в темата или на ЛС.

Извинявам се, че пускам цяла тема, но наистина ми е спешно.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: doca   
Дата:   20-09-07 06:32

Преди 2 месеца като бях в Черноморец видях такива лепенки и си купих, но ги ползвам.
Даже една съм си залепил на обектива отпред, да си го пазя от одраскване и прах, едновременно с това ми служи и за UV филтър.
Сега кадрите ми излизат направо като след обработка с CS3.[smilie18]
--------------------------
За да ти помогна обърнах аксесоарите назад за една година, но нищо не намерих.



Публикацията е редактирана (20-09-07 07:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: iiccoo   
Дата:   20-09-07 08:03

I men towa me wulnuwa za6toto ne sa se setili pone edno folio da slojat w komplekta s aparata :( Se polzwam edno staro ot stariq aparat ama mi trqbwa nowo. W pawiliona ima nqkwi ama 12 kinta za edno najlon4e si e ko6tunstwo, no nqma kak trqbwa da se wzeme. Ako nqkoj znae nqkude po-ewtinki da kazwa :)
Izwinete me 4e pi6a taka, no tuko 6to si preinstalirah Windows-a i nqmam kirilica o6te.

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   20-09-07 09:43

Ами да си си купил Никон

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: nsirakov   
Дата:   20-09-07 10:02

цяла година пуцам с канона а нямам драскотина даже

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: hornise   
Дата:   20-09-07 10:10

Абе зависи в какви условия пуцаш. 30Д-то ми е станало като Калашников в казармата след 13 години служба, а е ползвано около година. Последно на Крумово съм го изчеластрил при смяна на обектива и сега има следи от бялата боя около байонета. Та лепенките са полезно нещо според мен, особено ако се позва в динамични условия апарата и се налага често вадене и други манипулации. В павилиона що си мисля че има също лепенки?

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: BirdOfPray   
Дата:   20-09-07 10:11

Никога не е късно, Сираков [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: Reshovski   
Дата:   20-09-07 10:24

Във Фотопавилиона се продават такива лепенки!

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: jordan82   
Дата:   20-09-07 10:46

Ето ме и мен.
Не бих казал, че сума народ си е накупувал лепенки, но пък не знам нито един недоволен. Така че ...
За тези, които са от София и Плиска е удобно място за пазаруване - свържете се с фирма Еникомп (намира се точно до Кралска закуска), тел: +359 2 8703105 или http://www.enicomp.com/shopping/search.php?find=protac&Submit.x=0&Submit.y=0
за пазаруване on-line. Разбира се, който желае може да заповяда при мен в офиса - Овча Купел, бул. Никола Петков №36 (околовръстен път, между Любляна и Монтевидео), етаж 3, фирма Фрекълз, Йордан Анастасов. тел: 0899 914 534 или 02/955 55 58. Ако дойдете при мен, лично ще ви поставя фолиото пък и с удоволствие общувам с хора от форума [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: iiccoo   
Дата:   20-09-07 13:13

jordan82 Страшен си :) Аз съм на 5 мин от Плиска. Много ти благодаря за информацията [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: iiccoo   
Дата:   20-09-07 13:17

Този олимпус има екранче, което е покрито с допълнително пластмасово стъкло. На снимката се вижда. Продължава до най-лявата част на апаратчето. Някой има ли представа дали това може да се сменя [smilie11]


http://www.dpreview.com/news/0502/Olympus/oly_stylusvervesblkfrtbk.jpg





Публикацията е редактирана (20-09-07 13:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: Artefact   
Дата:   21-09-07 17:04

Може да ползвате и протектори за джобни компютри като си изрязвате 3,4 инчовия протектор до нужния размер. Струват малко над 1 лв или 12 бр за 12 лв :) и ги има куде ли не по компютърните фирми. [smilie7] [smilie5] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: jordan82   
Дата:   21-09-07 17:47

мдам може, но те се лепят с лепило и после остават кофти следи. Пък и ще имаш мехурчета, не са много прозрачни и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: Artefact   
Дата:   24-09-07 10:21

jordan82 , НИКАКВИ ЛЕПИЛА!!!

Това е само за калпавите такива. Нормалните се самозалепват като тънко фолио и не оставят грам следа. Сменят се лесно а малките мехурчета се свиват сами до седмица и остават такива само ако отдолу има прашинки надигащи фолиото. Ако се купи цяла кутиика вътре има пластина за първоначално заглаждане. Освен това имат много висока степен на прозрачност. Ползвам такива и за покет-чето и фотоапарата, че даже и за телефона.

П.П. Само да се внимава да не оставите отпечетъци по долната страна на фолиото че нямат махане :)

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: jordan82   
Дата:   24-09-07 10:27

Artefact, благодаря за информацията. Ще трябва да тествам. Каква марка са тези лепенки? Как да позная, че не са от "калпавите"?
С вакум ли се прилепват?

Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: Стоев   
Дата:   24-09-07 10:40

Продавам вакуум[thankyou] [thankyou] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Лепенки
Автор: Artefact   
Дата:   24-09-07 10:51

1.Ами не е в мен опаковката за да видя марката.
2.За всеки случай питай продавача за това дали конкретните имат лепило (да не се стане грешка).
3. Фолиото е много гладко и се самозалепва върху повърхността. Върху грапаво не се лепи.

Ако намеря кутииката ще ти кажа марката на моите. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »