Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: protey   
Дата:   20-09-07 22:11

МЕЖДУНАРОДЕН ФОТОГРАФСКИ САЛОН - ВАРНА
42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ


Още информация за условията за участие можете да намерите на: http://www.fotosalonvarna.org/information.htm
За въпроси относно участие във фотосалона: info@fotosalonvarna.org или 052 633 999; 0888 338 692; 0986 874 307 Юлиян Недев /организатор/

При откриването на фотосалона, наградените фотографии ще бъдат придружени със златни, сребърни или бронзови медали и дипломи от FIAP. Наградният фонд е над 3000 лв. в парични и предметни награди.


Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: ksuhorukov   
Дата:   20-09-07 22:14

Чшшш...тия луди ли са? Да плащам за да участвам![smilie10] И аз почвам да организирам конкурси, обещавам и по-голям награден фонд![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: ALBIREO   
Дата:   20-09-07 22:23

ksuhorukov - т'ва е нормално, спокс [smilie3] [shtrak]
И на други места се искат такси за участие и то доста по-високи.

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: ksuhorukov   
Дата:   20-09-07 22:26

Добре, къде е логиката в това? Да съберат малко кинти че са закъсали? Отделно сигурно фотографиите остават за тях и те получават право да си ги ползват за рекламна цел (виждал съм много такива) и то какво стана..? Дай и ние да правим конкурси.

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: джъмбо   
Дата:   20-09-07 22:29

по принцип парите отиват за наем зала и организация
а в някои чужди агенции по света където съм пускал
парите отиват за хонорар на журито (което не е от случайни хора и това се работа)

има си основания за плащане но е факт че не сме фенове

и аз не съм но таз година ще се пробвам защото миналогодишното издание бе добро

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: karavelov   
Дата:   21-09-07 00:07

ksuhorukov , осигуряваш си подкрепата на FIAP и може и да си помисля за твоят конкурс :) Кадрите се връщат, пише на сайта. Миналата година ги върнаха съвсем навреме, добре опаковани, за разлика от някои други конкурси, при които и на място да отидеш, не е гаранция, че ще си получиш кадрите обратно. Организацията е много добра на фото-салона във Варна. Миналото издание беше много силно, надявам се тази година да е още по-силно. Аз пак ще участвам.

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: icikonti   
Дата:   21-09-07 09:18

Винаги се е плащало , на повечето конкурси.Нали имат разходи -трябва да ти пратят каталог , трябва да ти върнат пратката по пощата след изложбата и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: МЕЖДУНАРОДЕН ФОТО САЛОН -- 42 ДНИ ДО КРАЙНИЯ СРОК ЗА ПРЕДАВАНЕ НА ФОТОГРАФИИ
Автор: protey   
Дата:   24-09-07 00:17

Фотографиите се връщат на авторите.
Номинираните фотографии са използват само за реклама на фотосалона, с изричното съгласие на автора. Всеки участник получава каталог на салона, независимо дало творбите му са влезли на изложбата. Таксата за участие покрива част от разходите за организиране на фотосалона, връщане на творбите и стоиноста на каталога.
Всички международни фото салони под патронажа на ФИАП са платени 100% :http://www.entryforms-fiap.net/

Организатор на МФСВ:
Юлиян Недев
0888 338 692
052 633 999

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »