Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Имам едно предложение касаещо качването на серии от снимки
Автор: svetalcho   
Дата:   25-09-07 08:31

Възможно ли е да се направи така, че да могат да се качват серия от снимки в "Избрано"..както е в Култа? Мисля, че това би било много полезно за тези които снимат репортаж, защото един репортаж рядко включва само един кадьр и за тези, които искат да разкажат някаква история сьс цикьл или серия от снимки.
В "Култа" например се вижда една снимка, когато я отвориш и линк с тьмбове кьм другите ако са в серия.....просто давам пример. Може да има и някакво ограничение от 3-5 снимки да речем, за да не се изсипват сеирии от 15 снимки накуп. Или само в някои категории, като "Репортаж", "Улицата" и "Всекидневие" примерно.
Споделете какво мислите?

Отговори на това съобщение
 Re: Имам едно предложение касаещо качването на серии от снимки
Автор: asahi   
Дата:   25-09-07 08:39

Фото-зоната се е утепала за серии. Е, няма да се оценяват, ама нас точки ни не требат.

Отговори на това съобщение
 Re: Имам едно предложение касаещо качването на серии от снимки
Автор: BirdOfPray   
Дата:   25-09-07 14:24

Светалчо, Аз съм ЗА сериите [smilie24] [smilie24] [smilie24]
ОБАЧЕ никой не ме пък пита мене [smilie5] :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Имам едно предложение касаещо качването на серии от снимки
Автор: boni   
Дата:   25-09-07 15:48

Много отдавна във Фото Форум има възможност за качване на серии. Може дори да си ги аранжирате по ваш вкус. Описано е как става в личния ви профил.

Качване на снимки в голям размер и показването им под основната снимка във Фото Форум. Линка на снимката в голям размер можете да копирате от Фото Зона, като кликнете върху надписа "Вземете адреса на снимката". Използвайте тази опция и за показване на панорами в голям размер, серии и фоторазкази

Ето един пример(достатъчно е да кликнете на линка "виж в голям размер":

https://photo-forum.net/i/604968

Отговори на това съобщение
 Re: Имам едно предложение касаещо качването на серии от снимки
Автор: BirdOfPray   
Дата:   25-09-07 16:11

не е това Бони!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »