Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за малко градивна критика
Автор: borisbogdanov   
Дата:   21-08-18 11:29

Здравейте, ще карам направо по същество. От известно време се занимавам любителски с фотография и скоро направих снимка, която лично аз много харесвам. Отделих голяма доза време за направата й - от зараждането на идеята, та чак до финалната обработка. Изображението обаче не се радва на голям интерес от страна на хората, с които го споделям. Ще се радвам да изразите вашата градивна критика относно снимката ми, за да установя грешките си и да не ги повтарям в бъдеще. В самата концепция ли се крие проблемът, или пък може би композицията или светлината я развалят? Благодаря предварително на всички! [smile]
https://photo-forum.net/i/2169723


 Re: Моля за малко градивна критика
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   21-08-18 11:42

Натюрморд не е ли нещо с цветя или плодове. Според мен можеш да отделиш още повече време и примерно да обърнеш книгите на обратно, да подбереш заглавията , така че да изпратиш някакво послание, евентуално и стълбата може да се впише в подобна идея, но ще трябва да си креативен. После го сложи в експеримент.
 Re: Моля за малко градивна критика
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   21-08-18 11:50

Има готина идея, но като изпълнение не привлича с нищо. Поработи върху акцентите и композицията. Стълбата не се вижда, а би трябвало да е акцент, книгите са "разпиляни", но не стоят много добре, пренареди ги по друг начин. Бъди по-прецизен в изработката на крачетата и ръчичките на лампата, така стои доста самоделно. И пробвай, пробвай, пробвай. Светлината прави кадъра ;) Погледни Terry Border [beer]

 Re: Моля за малко градивна критика
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   21-08-18 12:14

Надявам се, че няма да оспамя темата Ви, защото аз няма да дам съвет, но ще Ви поздравя за чудесните книги, които имате. Явно цялата Ви домашна библиотека е на ниво!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.