Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 LUMIX G81
Автор: djambazovphoto   
Дата:   05-12-17 19:12

Здравейте харесал съм си LUMIX G81 с обектив 14-140мм ще снимам 3,4 минутни видео клипчета в музикално студио някой работил ли е с такъв фотоапарат и доволен ли е от него

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX G81
Автор: nice2mitiu   
Дата:   06-12-17 14:34

Имам G7, който се доближава доста, само липсата на стабилизация е голямата разлика. Имам и същия обектив. Много си го харесвам, защото има добра стабилизация и за видео е достатъчно остър по цялата дължина.
Според мен, обектива ще ти дойде малко тъмен обаче. С панасоник не искаш да минаваш над 1600 ISO. Каквото и да правя, на затворено, без осветление си е шумничко над 1600.
Преди няколко месеца си взех от колега от форума Panasonic 25/1.7, и почти не съм го свалял, толкова много ми харесва. Имай го предвид, цената му не е висока дори и нов да се вземе

Отговори на това съобщение
 Re: LUMIX G81
Автор: djambazovphoto   
Дата:   06-12-17 20:39

след дълго мислене избрахме и взехме гх80 на далавера беше в германия благодаря за информацията все пак :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »