Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: detronik   
Дата:   19-08-16 16:01

Здравейте,
Кратко и ясно:
Сапунерка за риболова, дето да не ме е яд ако потопя в морето, но и да се връщам с някоя снимчица я на риба, я на шишовете от барбекюто :)
Става дума за на старо за около 30 лв.
Sony Cyber shot S650 или Nikon L23?
Въпросът е кой ще прави по-неомазани кадри.
Моля, който е ползвал да сподели.
Благодаря в аванс!

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: asahi   
Дата:   19-08-16 17:54

По-неомазани кадри ще прави по-добрият фотограф.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: detronik   
Дата:   19-08-16 18:27

И все пак, нещо по-полезно по отношение на двете сапунерки? Нали не попитах как да стана по-добър фотограф... Абсолютно ясно обясних за какъв вид "фотография" се касае. Иначе имам и "турбо сапунерка", която не мога да прежаля да потопя (аз ли, дечурлигата ли), така че, пак моля ако някой има впечатления от двете праисторически машинки, нека сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: steeens   
Дата:   19-08-16 18:45

Която и от двете потопиш, ги убиваш. Защо не потърсиш нещо водоустойчиво? Ще имаш и добра блесна за риболов, имаше един страхотен клип в който едни руснаци хванаха огромна щука на Пентакс стръв. Апарата снимаше видео през цялото време...[beer] [beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: detronik   
Дата:   19-08-16 19:03

Гледай ти, това станало Такъм форум, а едно време беше за фотография [smilie3]. Абе хора, няма да ги потапям бе, ама ако стане, да не ме е яд. Кажете като съм на 10 бири кой ще снима по-добре [beer] .
Майтапа настрана, ясно че за 30 лева е смешно да въртя цяла тема, ама айде кажете кой от двата е по-малко смотан де.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: quazimodo   
Дата:   19-08-16 19:06

За трийсе лева, водоустойчиво - само найлонов плик[smilie5]Вземай Никона, поне дисплея му е по-човешки, както и картата памет е обикновена СД.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя от двете дино-сапунерки?
Автор: steeens   
Дата:   19-08-16 19:12

Е за това нямам идея, непознати са ми двата...макар че едва ли ще е огромна разликата в качествата им. Погледни все пак цените на водоустойчивите динозаври, може да намериш нещо близко до бюджета.
Друго си е да покажеш видео как ловиш голямата риба![beer] [beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »