Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избори
Автор: dekov   
Дата:   04-11-16 18:24

Утре е ден за размисъл, после е късно, Като тук !

 Re: Избори
Автор: Nikolas666   
Дата:   04-11-16 18:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Избори
Автор: Krassy   
Дата:   04-11-16 18:28

Особено, когато няма стойностен избор [smilie5]

Тъкмо взех, че се разписах сериозно... ма теглих една майна и го изтрих [smilie25]
 Re: Избори
Автор: mmjm   
Дата:   04-11-16 18:37

Някой с кантар от Пловдив да търси помощ, че и аз искам да тегля майни?
 Re: Избори
Автор: Nikolas666   
Дата:   04-11-16 18:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Избори
Автор: asahi   
Дата:   04-11-16 19:10

Минутка за просвета: Какви са правомощията на президента . Като си избирате мислено го сложете до всяко от тези правомощия и си го представете. Да няма после каjene.
 Re: Избори
Автор: catandgoddess   
Дата:   04-11-16 19:14

тук за референдума - хич не съм уверен по тази тема, а това ме разколеба още повече

 Re: Избори
Автор: Krassy   
Дата:   04-11-16 19:17

Първо - не съм си харесал президент, но ще гласувам.

Второ - референдума е хубаво нещо, когато масовото население е читаво... в противен случай, както при нас - си го вкарваме яко.

Ама това са ясни неща за интелигентната аудитория ТУК.
 Re: Избори
Автор: luboar   
Дата:   04-11-16 19:17

гласувайте за този който ви харесва, без значение - има, или няма шансове.
 Re: Избори
Автор: slavun   
Дата:   04-11-16 19:20

dekov.
Благодарности от компанията!

 Re: Избори
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   04-11-16 19:23

Утре ми е ден за фотосесия,ще снимам една
красива студентка,ще попътувам малко из страната.
[smilie7] [beer] [shtrak]
 Re: Избори
Автор: sherbit   
Дата:   04-11-16 19:25

Едни генерали са наизлезли...
 Re: Избори
Автор: mmjm   
Дата:   04-11-16 20:18


http://cs8.pikabu.ru/images/big_size_comm/2016-04_2/1459918951126796547.jpg



 Re: Избори
Автор: Ivan_A   
Дата:   04-11-16 20:57

за референдума

"Пълният отказ от гласуване и по трите въпроса пък води до още по-лош резултат – референдумите загубват легитимността си на инструмент за водене на политика. И така пак се обръщаме и тръгваме ... и се отдалечаваме от нормалните европейски страни."

 Re: Избори
Автор: camelasign   
Дата:   04-11-16 21:00

...току що успях да нервирам и изкарам от релси един кандидат:)
 Re: Избори
Автор: mmjm   
Дата:   04-11-16 21:26

Статията за референдума е доста несериозна, не може да се твърди, че блокирането на едно активно мероприятие като т.нар. референдум на Слави, с откровено популистките си въпроси, води непременно към загуба на легитимността на референдумите, като инструмент за водене на политика, тъкмо обратното, би означавало, че не сме стадо малоумници, готови да следват всеки демагог.
 Re: Избори
Автор: catandgoddess   
Дата:   04-11-16 21:47

Сега да попитам - в статията, която сложих в активния линк са изказали позиция политолози и са се подписали с имената и титлите си. Не разбирам нито от социология, нито от политика достатъчно, за да съм сигурен в категоричността на мнението и позицията им, но нещо ме кара да мисля, че са с основание думите им. Някой по-разбиращ да оцени?

[smilie8]

 Re: Избори
Автор: mmjm   
Дата:   04-11-16 22:37

Коментарът ми бе към поста на Ivan_A. Слави ни предлага модела от 1934г. 120 депутати и мажоритарни избори. Този модел води към авторитарен режим. Едно е мажоритарно- пропорционална система ( такава беше за ВНС), друго мажоритарна, за каквато демагогски пледира Слави . Тя означава назначени от мафията или от правителството депутати . Изключително опасно в корумпирана държава като нашата. Намаляването на половина на броя на депутатите от друга страна е, за да може кликата да действа безпрепятствено. Изхвърлянето на малките партии означава окончателно обсебване на властта от олигархията.
Прекъсване на държавната субсидия означава пълна непрозрачност в купуването на депутати.
Такъв мракобесен режим няма никъде. Опитът той да бъде въведен трябва да бъде блокиран.
 Re: Избори
Автор: camelasign   
Дата:   04-11-16 22:43

...абе за въвеждането на мажоритарния вот доста пискаха преди време протестърите, сега пък са против...изобщо всичко се свежда до морал...ако нямаме морал каквито и да са изборите, резултата ще е сегашната мафия
 Re: Избори
Автор: Ivan_A   
Дата:   04-11-16 23:05

Огнян Минчев - срещу референдума

" Не, че сега е напълно различно."

" Не че сега тези зависимости са малки."

[smilie5]

След час започва денят за размисъл - спирам с "агитацията".

[beer]

 Re: Избори
Автор: GenaDP   
Дата:   04-11-16 23:11

изобщо всичко се свежда до морал...ако нямаме морал каквито и да са изборите, резултата ще е сегашната мафия

Не ви ли е ясно, че сегашната мафия няма да се махне с референдум...
 Re: Избори
Автор: batsali   
Дата:   04-11-16 23:15

GenaDP [smilie24]
 Re: Избори
Автор: Admin   
Дата:   04-11-16 23:17

Колеги,

предвид дългия опит с политически теми във форума, на всички е ясно как се израждат те, рано или късно.
Поради тази причина сме ви обещали да ги затваряме още преди да са поели в неправилна посока.

Поздрави,
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена